• Menu
Darmowa dostawa od: 45 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 17:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl

Biuro to miejsce, w którym spędzamy wiele godzin każdego dnia. Dlatego warto zadbać o to, aby było ono dobrze zaopatrzone i zapewniało komfortowe warunki pracy. Z naszego artykułu dowiesz się jak odpowiednio wyposażyć biuro, by było funkcjonalne i sprzyjało efektywności. Przedstawimy listę najczęściej kupowanych i najbardziej potrzebnych artykułów biurowych oraz spis sprzętów i mebli do wyposażenia biura. Powiemy także o innych produktach, które, choć nie są stricte biurowe, goszczą w każdej firmie.

Jak wyposażyć stanowisko pracy w biurze? Co kupić do biura?

Aby jak najlepiej zaopatrzyć miejsce pracy, należy zadbać o pełne wyposażenie biura, które umożliwi efektywny i komfortowy tryb pracy. Przy wyposażaniu biura należy pamiętać o produktach niezbędnych do wykonywania codziennej pracy biurowej, a więc o podstawowych artykułach biurowych i akcesoriach, z których każdy pracownik korzysta wielokrotnie w ciągu dnia. Mowa tu oczywiście o wszelkich artykułach piśmienniczych, artykułach papierniczych (w tym głównie produkty do notowania), drobnych akcesoriach wspomagających pracę z dokumentami oraz o produktach umożliwiających ich wygodne przechowywanie. Ponadto, należy także wyposażyć stanowisko w niezbędne sprzęty i meble oraz artykuły, które pozwolą Ci zachować czystość i porządek w biurze. Warto również rozważyć zakup innych, mniej oczywistych produktów, wpływających na poprawę samopoczucia pracowników. Dzięki kompleksowemu wyposażeniu, miejsce pracy stanie się komfortowym i sprawnym środowiskiem do wykonywania obowiązków zawodowych.

W dalszej części artykułu wymienimy najczęściej kupowane produkty do firmy, które są nieodzowne w codziennej pracy.

Akcesoria do przechowywania i utrzymania porządku w przestrzeni biurowej

Listę najbardziej potrzebnych w biurze produktów otwierają akcesoria do porządkowania przestrzeni. Przechowywanie artykułów biurowych oraz dokumentów stanowi istotny element funkcjonalności biura. Dlatego warto zadbać o odpowiednie rozwiązania do przechowywania tych przedmiotów, które pomogą Ci zorganizować niezbędne rzeczy i zachować ład i porządek w miejscu pracy. Do najczęściej kupowanych produktów tego przeznaczenia należą:

Przyborniki

A wśród z nich niezastąpione kubki i pojemniki na artykuły piśmienne, bez których trudno wyobrazić sobie codzienną pracę biurową. Kubki na długopisy, ołówki, markery i zakreślacze to podstawowe przyborniki na biurko. Przydatne są także różnego rodzaju organizery z przegrodami na drobne przedmioty typu taśma klejąca, nożyczki, klej oraz zamykane pojemniki np. na dziurkacze, zszywacze i pieczątki. Do utrzymania porządku na biurku potrzebne są także pojemniki na spinacze oraz pojemniki na karteczki.

Organizery do dokumentów

Najpopularniejsze z nich to: półki na dokumenty (inaczej kuwety), stojące organizery na dokumenty oraz szuflady na dokumenty (a dokładniej pojemniki z szufladami). Postawione na biurku, zapewnią wygodny dostęp do papierowych plików, które będą uporządkowane w jednym miejscu. Co więcej, dzięki opatrzeniu etykietą, umożliwią łatwą identyfikację zawartości, co przyspieszy odnalezienie szukanego dokumentu.

Szafki i regały

Szafki i regały to idealne rozwiązanie do przechowywania dokumentów, katalogów, materiałów marketingowych oraz innych ważnych materiałów firmowych. Najchętniej wybierane do firm są regały otwarte, na których wygodnie odkładać można segregatory oraz szafy zamykane na klucz, które zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo dla poufnych dokumentów, do których dostęp mogą mieć tylko osoby uprawnione.

Kosze na śmieci

Porządek w biurze to nie tylko opanowanie chaosu w artykułach biurowych, ale także prawidłowa utylizacja odpadów, która pozwala na zachowanie czystości i odpowiedniego poziomu higieny. W każdym biurze produkuje się ich ogromne ilości- zwłaszcza tych papierowych. Dlatego każde miejsce pracy należy także wyposażyć w kosz na śmieci. Warto rozważyć również zakup specjalnych koszy do segregacji.

Niezbędne elementy wyposażenia biura do archiwizacji dokumentów

W wyposażeniu biura niezbędne są różnego rodzaju akcesoria, które umożliwiają efektywne zarządzanie dokumentacją. Wprowadzenie tych elementów do zaopatrzenia firmy będzie pomocne w segregacji organizacji dokumentów, utrzymaniu w nich porządku oraz zachowaniu klarowności. Oto najważniejsze z nich:

Segregatory

Pozwalają na uporządkowanie dokumentów i szybkie odnalezienie potrzebnych informacji. Segregatory na dokumenty są idealne do przedziurkowanych kartek lub arkuszy umieszczonych w foliowych koszulkach. W połączeniu z przekładkami segregatory ringowe i segregatory z mechanizmem dźwigniowym stanowią doskonałe rozwiązanie do segregacji papierów np. według kategorii, priorytetów lub w innej ustalonej kolejności.

Teczki i skoroszyty

Teczki na gumce, teczki wiązane, skoroszyty plastikowe oraz skoroszyty kartonowe są przydatne do przechowywania papierów, które muszą być pod ręką- teczkę na dokumenty i skoroszyt możesz położyć bezpośrednio na biurku bądź umieścić w kuwecie na dokumenty. Schowane w nich wydruki nie zgubią się i nie zniszczą.

Pudła archiwizacyjne

Niezastąpione do przechowywania większych ilości dokumentów, które nie są potrzebne na co dzień, ale muszą być przechowywane w bezpieczny i uporządkowany sposób. Firmowe pisma takie jak umowy czy faktury należy na bieżąco archiwizować, do czego idealne sprawdzą się właśnie pudła archiwizacyjne na luźne dokumenty oraz pudła archiwizacyjne zbiorcze.

Drobne akcesoria biurowe i przybory wspomagające codzienną pracę z dokumentami

Nieodłączną częścią pracy biurowej jest praca z dokumentami. Dlatego w biurze konieczne muszą znaleźć się przyrządy, które ją ułatwiają. Nasi klienci najczęściej sięgają po:

Zszywacze i spinacze

Dzięki nim można spiąć ze sobą kilka arkuszy papieru, które nie zgubią się i będą wygodne w przeglądaniu. Różnica polega na tym, że stosując zszywacz na zszywki, kartki zostają przedziurkowane. Z kolei używając spinaczy biurowych arkusze pozostaną nienaruszone.

Dziurkacze

Niezastąpione do robienia otworów w kartkach, które mają trafić do skoroszytu lub segregatora. Każdy dziurkacz może jednocześnie przedziurkować określoną ilość kartek, na co należy zwrócić uwagę przy wyborze modelu. Istotna jest również ilość otworów, które wykonuje dany model dziurkacza- najbardziej popularne są klasyczne dziurkacze biurowe, które wykonują 2 dziurki, podczas gdy bardziej zaawansowane dziurkacze podwójne wykonują 4 otwory (dopasowane do segregatorów czteroringowych).

Nożyczki

Przydatne do przycinania dokumentów do pożądanej wielkości, a także do otwierania listów, cięcia kartonu, folii i innych materiałów, z którymi mamy do czynienia w biurze. Można je zakupić w różnych rozmiarach. Dostępne są zarówno nożyczki dla osób praworęcznych, jak i nożyczki dla leworęcznych użytkowników.

Kleje

Niezastąpione do łączenia różnych materiałów. Najbardziej popularne są kleje w sztyfcie, które umożliwiają klejenie bez brudzenia rąk. Inne rodzaje to kleje w płynie, w taśmie oraz kleje w sprayu.

Korektory

Dzięki korektorom szybko wymażesz błędy w dokumentach i naniesiesz poprawki. Do wyboru masz korektory w taśmie, korektory w płynie lub korektory w piórze.

Wyposażenie biura – spis niezbędnych w każdym biurze urządzeń

Współczesne biuro nie może obejść się bez odpowiednich urządzeń. Zatem do listy produktów koniecznych do biura warto dopisać:

Sprzęt komputerowy - laptop, myszka, klawiatura

Komputer i laptop to podstawowe narzędzia pracy każdego pracownika biurowego. Do tego potrzebne są akcesoria takie jak myszka komputerowa czy klawiatura do komputera. Taki zestaw umożliwia sprawną pracę biurową.

Drukarka i ksero

Drukarka i kserokopiarka to kluczowe elementy wyposażenia, dlatego warto wybrać odpowiednie modele dostosowane do potrzeb firmy. Pozwalają one na efektywną pracę administracyjną. Dzięki nim możliwy jest wydruk potrzebnych materiałów firmowych oraz szybkie kopiowanie dokumentów.

Niszczarka

 Niszczarka do papieru jest równie ważna, ponieważ pozwala na zachowanie poufności dokumentów. Z jej pomocą zutylizujesz niepotrzebne papiery w taki sposób, by dane na nich zawarte były niemożliwe do odtworzenia i nie zostały skradzione. 

Artykuły papiernicze - nieodzowne elementy biurka każdego pracownika

Przybory papiernicze stanowią podstawę wyposażenia biura. Dobrze dobrane mogą znacząco poprawić efektywność pracy. Poznaj najbardziej potrzebne artykuły papiernicze:

Papier biurowy

Papier A4 to w biurze absolutny must-have. Jest szeroko stosowany do drukowania dokumentów, raportów, prezentacji i wielu innych materiałów biurowych. Ponadto jest kompatybilny z większością urządzeń biurowych, takich jak drukarki, kserokopiarki i faksy, co sprawia, że jest niezbędnym artykułem. Dlatego też każde biuro powinno mieć dostęp do papieru A4 w różnych gramaturach i kolorach, aby sprostać różnorodnym potrzebom drukowania.

Karteczki i bloczki samoprzylepne, kostki biurowe

Te małe karteczki samoprzylepne oraz karteczki do notatek oraz są niezastąpione, kiedy trzeba coś szybko zanotować. Służą do zapisywania ważnych informacji, przypomnień oraz krótkich wiadomości. Zapiszesz na nich numery telefonów, adresy czy listę spraw do załatwienia. Występują w różnych kolorach i rozmiarach.

Notatnik, kalendarze i zeszyty

Pracownika biurowego należy także wyposażyć w notatnik oraz kalendarz. Przydatny będzie również zeszyt. Wszystkie to produkty możesz wykorzystać np. w trakcie spotkania z klientami czy partnerami biznesowymi podczas konferencji bądź podczas szkolenia lub po prostu do codziennego notowania. Dodatkowo w kalendarzu szczegółowo zaplanujesz swój dzień pracy.

Meble i sprzęty i oraz dodatki, które tworzą komfortowe i funkcjonalne miejsce pracy

By zadbać o wygodę i komfort pracy osób zatrudnionych ważne jest, by zapewniać ergonomiczne warunki do wykonywania pracy. Do tego niezbędne są odpowiednie meble biurowe oraz sprzęty do biura. Zatem tworząc spis sprzętów i mebli potrzebnych na każdym stanowisku pracy należy pamiętać o produktach takich jak:

Biurko

Wygodne biurko to podstawa. Powinno być regulowane, by móc dopasować jego wysokość do wzrostu i potrzeb pracownika. Blat biurka powinien być na tyle szeroki, by pomieścił niezbędne sprzęty elektroniczne (takie jak np. monitor czy bindownica) oraz ergonomiczną klawiaturę, podkładkę pod nadgarstki i podkładkę pod mysz, które podczas wielogodzinnej pracy odciążają nadgarstki, zapobiegając ich chorobom.

 Fotel

Pracownik biurowy spędza około ośmiu godzin w pozycji siedzącej, więc należy zadbać o odpowiedni wygodny fotel biurowy. Dobrze wyprofilowane siedzisko i oparcie, wiele możliwości regulacji, szerokie podłokietniki oraz solidna i stabilna podstawa to cechy, którymi charakteryzuje się ergonomiczne krzesło. Ważne by było wygodne i zapewniało przyjęcie odpowiednej, zdrowej postawy, która zapobiegnie bólom kręgosłupa. Jeśli przyjmujesz w biurze klientów, warto zadbać wykończenie fotela- zwróć uwagę, by było eleganckie i by Twój fotel dobrze się prezentował.

Lampka

Przy wielogodzinnej pracy siedzącej przy biurku znaczące jest odpowiednie oświetlenie. Należy zadbać zarówno o oświetlenie wiszące (najlepiej dające ciepłe światło), jak i również o oświetlenie punktowe na samym biurku. Lampka biurkowa sprawdzi się zwłaszcza tam, gdzie prace wykonuje się w późnych godzinach popołudniowych, bez dostępu do świtała naturalnego.

Oczyszczacz, jonizator, nawilżacz, wentylator

Komfortowe warunki pracy to nie tylko odpowiednie meble i sprzęty, ale również wszelkie urządzenia, które dbają o jakość powietrza w pomieszczeniu. Oczyszczacz, jonizator, nawilżacz i wentylator to pozycje, które są często kupowane do firm. Dzięki nim powietrze zostaje pozbawione alergenów szkodliwych dla zdrowia substancji, odpowiednio najonizowane, nawilżone lub ochłodzone.

Rośliny i dodatki

Obecność roślin oraz dodatków takich jak obrazy czy zegary w biurze pozytywnie wpływa na samopoczucie pracowników. Elementy te pełnią funkcję dekoracyjną i cieszą oko, tworząc przyjemną przestrzeń, a rośliny dodatkowo oczyszczają powietrze, pochłaniając promieniowanie ze sprzętów elektronicznych.

Polecane produkty

Oczyszczacz powietrza Esperanza Mistral, 55m2
Oczyszczacz powietrza Esperanza Mistral, 55m2
kod: FP35
wydłużony czas dostawy
-7%
564,57 zł brutto
527,67 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 564,57
Wyprzedaż
Oczyszczacz powietrza Esperanza Breeze, 10-20m2
Oczyszczacz powietrza Esperanza Breeze, 10-20m2
kod: FP34
jutro u Ciebie
-46%
281,67 zł brutto
153,32 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 281,67
Oczyszczacz powietrza Esperanza Zephyr, z funkcją jonizacji, do pomieszczeń o powierzchni 35-50m2
Oczyszczacz powietrza Esperanza Zephyr, z funkcją jonizacji, do pomieszczeń o powierzchni 35-50m2
kod: FP37
wydłużony czas dostawy
298,98 zł brutto
Oczyszczacz powietrza Esperanza Storm, z funkcją jonizacji, do pomieszczeń o powierzchni 60m2
Oczyszczacz powietrza Esperanza Storm, z funkcją jonizacji, do pomieszczeń o powierzchni 60m2
kod: FP36
wydłużony czas dostawy
-7%
322,86 zł brutto
299,81 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 322,86
Termowentylator Esperanza Mojave EHH002, biały
Termowentylator Esperanza Mojave EHH002, biały
kod: ZU271
jutro u Ciebie
50,81 zł brutto
Oczyszczacz powietrza Esperanza Bora, z funkcją jonizacji, do pomieszczeń o powierzchni do 50m2
Oczyszczacz powietrza Esperanza Bora, z funkcją jonizacji, do pomieszczeń o powierzchni do 50m2
kod: FP33
jutro u Ciebie
263,11 zł brutto
Termowentylator Esperanza EHH006 Atacama, biały
Termowentylator Esperanza EHH006 Atacama, biały
kod: ZU297
jutro u Ciebie
79,22 zł brutto
Termowentylator Esperanza Sahara EHH003, biały
Termowentylator Esperanza Sahara EHH003, biały
kod: ZU295
jutro u Ciebie
-9%
97,05 zł brutto
88,44 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 97,05
Mini termowentylator Esperanza Kalahari, czarny
Mini termowentylator Esperanza Kalahari, czarny
kod: ZU298
jutro u Ciebie
-7%
65,87 zł brutto
61,39 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 65,87
Termowentylator Esperanza Waikiki EHH004, biały
Termowentylator Esperanza Waikiki EHH004, biały
kod: ZU296
jutro u Ciebie
93,36 zł brutto
Wentylator USB Esperanza Yugo, średnica 14cm, niebieski
Wentylator USB Esperanza Yugo, średnica 14cm, niebieski
kod: ZU287
jutro u Ciebie
-38%
41,70 zł brutto
25,90 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 41,70
Oczyszczacz powietrza Blueair Pro XL, do pomieszczeń o powierzchni do 110m2
Oczyszczacz powietrza Blueair Pro XL, do pomieszczeń o powierzchni do 110m2
kod: FP112
wydłużony czas dostawy
13199,09 zł brutto
Nawilżacz powietrza Eldom NU5, biało-fioletowy
Nawilżacz powietrza Eldom NU5, biało-fioletowy
kod: ZU7
wydłużony czas dostawy
252,74 zł brutto
Oczyszczacz powietrza Ideal, AP 15, z funkcją jonizacji, 4 poziomy mocy, 25 m2
Oczyszczacz powietrza Ideal, AP 15, z funkcją jonizacji, 4 poziomy mocy, 25 m2
kod: ZU47
6 mar u Ciebie
1327,19 zł brutto
Oczyszczacz powietrza Ideal AP 30, z funkcją jonizacji, 4 poziomy mocy, 30m2
Oczyszczacz powietrza Ideal AP 30, z funkcją jonizacji, 4 poziomy mocy, 30m2
kod: ZU48
6 mar u Ciebie
-30%
2360,44 zł brutto
1652,31 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 2360,44
Oczyszczacz powietrza Ideal, ACC 55, z funkcją nawilżania, 3 poziomy mocy, 55 m2
Oczyszczacz powietrza Ideal, ACC 55, z funkcją nawilżania, 3 poziomy mocy, 55 m2
kod: ZU51
6 mar u Ciebie
2598,85 zł brutto
Hit cenowy
Oczyszczacz powietrza Ideal AW 60, z funkcją nawilżania, 4 poziomy mocy, 60m2
Oczyszczacz powietrza Ideal AW 60, z funkcją nawilżania, 4 poziomy mocy, 60m2
kod: ZU53
6 mar u Ciebie
-43%
2043,80 zł brutto
1168,81 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 2043,80
Nawilżacz ewaporacyjny Webber HH 1002, 3l, z funkcją jonizacji, biały
Nawilżacz ewaporacyjny Webber HH 1002, 3l, z funkcją jonizacji, biały
kod: ZU277
3 kwi u Ciebie
389,01 zł brutto
Osuszacz powietrza kondensacyjny DanVex DEH 1000p, 7l, biało-czarny
Osuszacz powietrza kondensacyjny DanVex DEH 1000p, 7l, biało-czarny
kod: FH11
wydłużony czas dostawy
5198,74 zł brutto
Osuszacz powietrza kondensacyjny DanVex DEH 500i, 6.5l, przemysłowy, zielono-czarny
Osuszacz powietrza kondensacyjny DanVex DEH 500i, 6.5l, przemysłowy, zielono-czarny
kod: FH12
wydłużony czas dostawy
5198,74 zł brutto

Urządzanie biura to nie tylko meble i artykuły biurowe. Poznaj inne często kupowane produkty do biura

Wśród najczęściej kupowanych do biura produktów znalazły się również te, które, choć są mniej oczywistym wyborem, znajdują się w każdej firmie.

Mleko

Mleko, zarówno w wersji klasycznej, jak i bez laktozy kupowane jest do firm na bieżąco. To produkt, który każdego dnia schodzi w biurze w ogromnych ilościach. To głównie dodatek do kawy, ale pracownicy często stosują go także do przygotowana płatków śniadaniowych i owsianek.

Kawa, herbata, cukier

Któż z nas potrafi sobie wyobrazić dzień pracy bez przerwy na aromatyczną kawę czy herbatą? Te produkty są niezbędne w biurowej kuchni. Przydają się nie tylko pracownikom, ale także umilają spotkanie z klientami. Najczęściej kupowana jest kawa ziarnista, kawa mielona, herbata czarna oraz herbata owocowa. By pomóc Ci podjąć decyzję odnośnie zakupu kawy, napisaliśmy artykuł Kawa do biura - na co postawić? Przeczytaj i wybierz najlepszą kawę do firmy.

Ekspres do kawy

W mniejszym biurze częstym rozwiązaniem jest ekspres na kapsułki. Z kolei w większym biurze warto zastanowić się nad zakupem ekspresu do kawy o większej wydajności. Tego typu ekspresy automatyczne w kilka chwil przygotują smaczny napój.

Polecane produkty

Herbata czarna w piramidkach Dilmah Exceptional Elegant Earl Grey, 20 sztuk x 2g
Herbata czarna w piramidkach Dilmah Exceptional Elegant Earl Grey, 20 sztuk x 2g
kod: HB645
jutro u Ciebie
-7%
17,58 zł brutto
16,35 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 17,58
Herbata zielona smakowa liściasta Big-Active, z owocem maliny, 100g
Herbata zielona smakowa liściasta Big-Active, z owocem maliny, 100g
kod: HB516
jutro u Ciebie
-12%
9,46 zł brutto
8,35 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 9,46
Herbata czarna w kopertach Dilmah Ceylon Gold, 100 sztuk x 2g
Herbata czarna w kopertach Dilmah Ceylon Gold, 100 sztuk x 2g
kod: HB532
jutro u Ciebie
49,04 zł brutto
Ofix Days
Kawa ziarnista Woseba Ti Meriti Crema E Aroma, 1kg
Kawa ziarnista Woseba Ti Meriti Crema E Aroma, 1kg
kod: KW511
jutro u Ciebie
38,50 zł brutto
Hit cenowy
Kawa ziarnista MK Cafe Mexico, 400g
Kawa ziarnista MK Cafe Mexico, 400g
kod: KW574
jutro u Ciebie
19,53 zł brutto
Kawa ziarnista MK Cafe Select, 1kg
Kawa ziarnista MK Cafe Select, 1kg
kod: KW579
jutro u Ciebie
49,40 zł brutto
Kawa ziarnista Woseba Caffeine Shot, 1kg
Kawa ziarnista Woseba Caffeine Shot, 1kg
kod: KW570
jutro u Ciebie
43,90 zł brutto
Kawa mielona Woseba Arabica, 500g
Kawa mielona Woseba Arabica, 500g
kod: KW567
jutro u Ciebie
-11%
36,78 zł brutto
32,90 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 36,78
Kakao rozpuszczalne Puchatek, 300g
Kakao rozpuszczalne Puchatek, 300g
kod: SI682
jutro u Ciebie
16,59 zł brutto
Hit cenowy
Kawa ziarnista MK Cafe Brasil, 400g
Kawa ziarnista MK Cafe Brasil, 400g
kod: KW622
jutro u Ciebie
19,53 zł brutto
Herbata czarna w torebkach Big-Active Ceylon, 100 sztuk x 1.5g
Herbata czarna w torebkach Big-Active Ceylon, 100 sztuk x 1.5g
kod: HB962
jutro u Ciebie
18,31 zł brutto
Nowość
Herbata biała smakowa w torebkach Big Active, brzoskwinia i kwiat pomarańczy, 20 sztuk x 1.5g
Herbata biała smakowa w torebkach Big Active, brzoskwinia i kwiat pomarańczy, 20 sztuk x 1.5g
kod: HB963
jutro u Ciebie
-11%
9,70 zł brutto
8,60 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 9,70
Herbata owocowo-ziołowa w kopertach Big Active Dark Fruits, jeżyna/borówka/figa/marakuja + czarnuszka, 20 sztuk x 2.25g
Herbata owocowo-ziołowa w kopertach Big Active Dark Fruits, jeżyna/borówka/figa/marakuja + czarnuszka, 20 sztuk x 2.25g
kod: HB713
jutro u Ciebie
-12%
8,85 zł brutto
7,77 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 8,85
Herbata czarna aromatyzowana w kopertach Dilmah, cytryna, 20 sztuk x 2g
Herbata czarna aromatyzowana w kopertach Dilmah, cytryna, 20 sztuk x 2g
kod: HB533
jutro u Ciebie
-10%
16,72 zł brutto
15,12 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 16,72
Herbata ziołowa w torebkach Lipton Zioła Świata, rumianek z trawą cytrynową, 20 sztuk x 1.3g
Herbata ziołowa w torebkach Lipton Zioła Świata, rumianek z trawą cytrynową, 20 sztuk x 1.3g
kod: HB709
jutro u Ciebie
8,85 zł brutto
Herbata ziołowa w kopertach Dilmah Mint,  mięta, 25 sztuk x 2g
Herbata ziołowa w kopertach Dilmah Mint, mięta, 25 sztuk x 2g
kod: HB719
jutro u Ciebie
20,53 zł brutto
Spieniacz do mleka Esperanza EKF001, czarny
Spieniacz do mleka Esperanza EKF001, czarny
kod: EC53
jutro u Ciebie
-8%
20,16 zł brutto
18,56 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 20,16
Herbata owocowo-ziołowa w piramidkach Loyd Ice Tea, cytryna/limonka/mięta, 12 sztuk x  2.5g
Herbata owocowo-ziołowa w piramidkach Loyd Ice Tea, cytryna/limonka/mięta, 12 sztuk x 2.5g
kod: HB844
jutro u Ciebie
-40%
10,44 zł brutto
6,26 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 10,44
Herbata zielona w torebkach Big-Active, 40 sztuk x 1.8g
Herbata zielona w torebkach Big-Active, 40 sztuk x 1.8g
kod: HB329
jutro u Ciebie
10,57 zł brutto
Kawa zbożowa Inka, o smaku karmelowym, 200g
Kawa zbożowa Inka, o smaku karmelowym, 200g
kod: KW217
jutro u Ciebie
11,87 zł brutto

Dobrze wyposażone biuro to gwarancja wydajnej pracy. Zainwestowanie w niezbędne akcesoria może przysporzyć wiele korzyści, pomagając utrzymać ład i porządek w przestrzeni biurowej oraz ułatwiając codzienne czynności. Dlatego warto zaopatrzyć swoją firmę w podstawowe materiały biurowe, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym Ofix.pl. Polecamy szeroki asortyment produktów do wyposażenia stanowisk pracy, które zapewnią sprawne funkcjonowanie biura oraz efektywność pracy. Oferujemy także urządzenia, które zadbają o prawidłową jakość powietrza w pomieszczeniu oraz artykuły spożywcze, które uprzyjemnią dzień pracy. Zapewniamy konkurencyjne ceny i gwarantujemy szybką dostawę w 24h od złożenia zamówieni