• Menu
Darmowa dostawa od: 100 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 17:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl

Biuro to miejsce, w którym spędzamy wiele godzin każdego dnia. Dlatego warto zadbać o to, aby było ono dobrze zaopatrzone i zapewniało komfortowe warunki pracy. Z naszego artykułu dowiesz się jak odpowiednio wyposażyć biuro, by było funkcjonalne i sprzyjało efektywności. Przedstawimy listę najczęściej kupowanych i najbardziej potrzebnych artykułów biurowych oraz spis sprzętów i mebli do wyposażenia biura. Powiemy także o innych produktach, które, choć nie są stricte biurowe, goszczą w każdej firmie.

Jak wyposażyć stanowisko pracy w biurze? Co kupić do biura?

Aby jak najlepiej zaopatrzyć miejsce pracy, należy zadbać o pełne wyposażenie biura, które umożliwi efektywny i komfortowy tryb pracy. Przy wyposażaniu biura należy pamiętać o produktach niezbędnych do wykonywania codziennej pracy biurowej, a więc o podstawowych artykułach biurowych i akcesoriach, z których każdy pracownik korzysta wielokrotnie w ciągu dnia. Mowa tu oczywiście o wszelkich artykułach piśmienniczych, artykułach papierniczych (w tym głównie produkty do notowania), drobnych akcesoriach wspomagających pracę z dokumentami oraz o produktach umożliwiających ich wygodne przechowywanie. Ponadto, należy także wyposażyć stanowisko w niezbędne sprzęty i meble oraz artykuły, które pozwolą Ci zachować czystość i porządek w biurze. Warto również rozważyć zakup innych, mniej oczywistych produktów, wpływających na poprawę samopoczucia pracowników. Dzięki kompleksowemu wyposażeniu, miejsce pracy stanie się komfortowym i sprawnym środowiskiem do wykonywania obowiązków zawodowych.

W dalszej części artykułu wymienimy najczęściej kupowane produkty do firmy, które są nieodzowne w codziennej pracy.

Akcesoria do przechowywania i utrzymania porządku w przestrzeni biurowej

Listę najbardziej potrzebnych w biurze produktów otwierają akcesoria do porządkowania przestrzeni. Przechowywanie artykułów biurowych oraz dokumentów stanowi istotny element funkcjonalności biura. Dlatego warto zadbać o odpowiednie rozwiązania do przechowywania tych przedmiotów, które pomogą Ci zorganizować niezbędne rzeczy i zachować ład i porządek w miejscu pracy. Do najczęściej kupowanych produktów tego przeznaczenia należą:

Przyborniki

A wśród z nich niezastąpione kubki i pojemniki na artykuły piśmienne, bez których trudno wyobrazić sobie codzienną pracę biurową. Kubki na długopisy, ołówki, markery i zakreślacze to podstawowe przyborniki na biurko. Przydatne są także różnego rodzaju organizery z przegrodami na drobne przedmioty typu taśma klejąca, nożyczki, klej oraz zamykane pojemniki np. na dziurkacze, zszywacze i pieczątki. Do utrzymania porządku na biurku potrzebne są także pojemniki na spinacze oraz pojemniki na karteczki.

Organizery do dokumentów

Najpopularniejsze z nich to: półki na dokumenty (inaczej kuwety), stojące organizery na dokumenty oraz szuflady na dokumenty (a dokładniej pojemniki z szufladami). Postawione na biurku, zapewnią wygodny dostęp do papierowych plików, które będą uporządkowane w jednym miejscu. Co więcej, dzięki opatrzeniu etykietą, umożliwią łatwą identyfikację zawartości, co przyspieszy odnalezienie szukanego dokumentu.

Szafki i regały

Szafki i regały to idealne rozwiązanie do przechowywania dokumentów, katalogów, materiałów marketingowych oraz innych ważnych materiałów firmowych. Najchętniej wybierane do firm są regały otwarte, na których wygodnie odkładać można segregatory oraz szafy zamykane na klucz, które zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo dla poufnych dokumentów, do których dostęp mogą mieć tylko osoby uprawnione.

Kosze na śmieci

Porządek w biurze to nie tylko opanowanie chaosu w artykułach biurowych, ale także prawidłowa utylizacja odpadów, która pozwala na zachowanie czystości i odpowiedniego poziomu higieny. W każdym biurze produkuje się ich ogromne ilości- zwłaszcza tych papierowych. Dlatego każde miejsce pracy należy także wyposażyć w kosz na śmieci. Warto rozważyć również zakup specjalnych koszy do segregacji.

Niezbędne elementy wyposażenia biura do archiwizacji dokumentów

W wyposażeniu biura niezbędne są różnego rodzaju akcesoria, które umożliwiają efektywne zarządzanie dokumentacją. Wprowadzenie tych elementów do zaopatrzenia firmy będzie pomocne w segregacji organizacji dokumentów, utrzymaniu w nich porządku oraz zachowaniu klarowności. Oto najważniejsze z nich:

Segregatory

Pozwalają na uporządkowanie dokumentów i szybkie odnalezienie potrzebnych informacji. Segregatory na dokumenty są idealne do przedziurkowanych kartek lub arkuszy umieszczonych w foliowych koszulkach. W połączeniu z przekładkami segregatory ringowe i segregatory z mechanizmem dźwigniowym stanowią doskonałe rozwiązanie do segregacji papierów np. według kategorii, priorytetów lub w innej ustalonej kolejności.

Teczki i skoroszyty

Teczki na gumce, teczki wiązane, skoroszyty plastikowe oraz skoroszyty kartonowe są przydatne do przechowywania papierów, które muszą być pod ręką- teczkę na dokumenty i skoroszyt możesz położyć bezpośrednio na biurku bądź umieścić w kuwecie na dokumenty. Schowane w nich wydruki nie zgubią się i nie zniszczą.

Pudła archiwizacyjne

Niezastąpione do przechowywania większych ilości dokumentów, które nie są potrzebne na co dzień, ale muszą być przechowywane w bezpieczny i uporządkowany sposób. Firmowe pisma takie jak umowy czy faktury należy na bieżąco archiwizować, do czego idealne sprawdzą się właśnie pudła archiwizacyjne na luźne dokumenty oraz pudła archiwizacyjne zbiorcze.

Drobne akcesoria biurowe i przybory wspomagające codzienną pracę z dokumentami

Nieodłączną częścią pracy biurowej jest praca z dokumentami. Dlatego w biurze konieczne muszą znaleźć się przyrządy, które ją ułatwiają. Nasi klienci najczęściej sięgają po:

Zszywacze i spinacze

Dzięki nim można spiąć ze sobą kilka arkuszy papieru, które nie zgubią się i będą wygodne w przeglądaniu. Różnica polega na tym, że stosując zszywacz na zszywki, kartki zostają przedziurkowane. Z kolei używając spinaczy biurowych arkusze pozostaną nienaruszone.

Dziurkacze

Niezastąpione do robienia otworów w kartkach, które mają trafić do skoroszytu lub segregatora. Każdy dziurkacz może jednocześnie przedziurkować określoną ilość kartek, na co należy zwrócić uwagę przy wyborze modelu. Istotna jest również ilość otworów, które wykonuje dany model dziurkacza- najbardziej popularne są klasyczne dziurkacze biurowe, które wykonują 2 dziurki, podczas gdy bardziej zaawansowane dziurkacze podwójne wykonują 4 otwory (dopasowane do segregatorów czteroringowych).

Nożyczki

Przydatne do przycinania dokumentów do pożądanej wielkości, a także do otwierania listów, cięcia kartonu, folii i innych materiałów, z którymi mamy do czynienia w biurze. Można je zakupić w różnych rozmiarach. Dostępne są zarówno nożyczki dla osób praworęcznych, jak i nożyczki dla leworęcznych użytkowników.

Kleje

Niezastąpione do łączenia różnych materiałów. Najbardziej popularne są kleje w sztyfcie, które umożliwiają klejenie bez brudzenia rąk. Inne rodzaje to kleje w płynie, w taśmie oraz kleje w sprayu.

Korektory

Dzięki korektorom szybko wymażesz błędy w dokumentach i naniesiesz poprawki. Do wyboru masz korektory w taśmie, korektory w płynie lub korektory w piórze.

Wyposażenie biura – spis niezbędnych w każdym biurze urządzeń

Współczesne biuro nie może obejść się bez odpowiednich urządzeń. Zatem do listy produktów koniecznych do biura warto dopisać:

Sprzęt komputerowy - laptop, myszka, klawiatura

Komputer i laptop to podstawowe narzędzia pracy każdego pracownika biurowego. Do tego potrzebne są akcesoria takie jak myszka komputerowa czy klawiatura do komputera. Taki zestaw umożliwia sprawną pracę biurową.

Drukarka i ksero

Drukarka i kserokopiarka to kluczowe elementy wyposażenia, dlatego warto wybrać odpowiednie modele dostosowane do potrzeb firmy. Pozwalają one na efektywną pracę administracyjną. Dzięki nim możliwy jest wydruk potrzebnych materiałów firmowych oraz szybkie kopiowanie dokumentów.

Niszczarka

 Niszczarka do papieru jest równie ważna, ponieważ pozwala na zachowanie poufności dokumentów. Z jej pomocą zutylizujesz niepotrzebne papiery w taki sposób, by dane na nich zawarte były niemożliwe do odtworzenia i nie zostały skradzione. 

Artykuły papiernicze - nieodzowne elementy biurka każdego pracownika

Przybory papiernicze stanowią podstawę wyposażenia biura. Dobrze dobrane mogą znacząco poprawić efektywność pracy. Poznaj najbardziej potrzebne artykuły papiernicze:

Papier biurowy

Papier A4 to w biurze absolutny must-have. Jest szeroko stosowany do drukowania dokumentów, raportów, prezentacji i wielu innych materiałów biurowych. Ponadto jest kompatybilny z większością urządzeń biurowych, takich jak drukarki, kserokopiarki i faksy, co sprawia, że jest niezbędnym artykułem. Dlatego też każde biuro powinno mieć dostęp do papieru A4 w różnych gramaturach i kolorach, aby sprostać różnorodnym potrzebom drukowania.

Karteczki i bloczki samoprzylepne, kostki biurowe

Te małe karteczki samoprzylepne oraz karteczki do notatek oraz są niezastąpione, kiedy trzeba coś szybko zanotować. Służą do zapisywania ważnych informacji, przypomnień oraz krótkich wiadomości. Zapiszesz na nich numery telefonów, adresy czy listę spraw do załatwienia. Występują w różnych kolorach i rozmiarach.

Notatnik, kalendarze i zeszyty

Pracownika biurowego należy także wyposażyć w notatnik oraz kalendarz. Przydatny będzie również zeszyt. Wszystkie to produkty możesz wykorzystać np. w trakcie spotkania z klientami czy partnerami biznesowymi podczas konferencji bądź podczas szkolenia lub po prostu do codziennego notowania. Dodatkowo w kalendarzu szczegółowo zaplanujesz swój dzień pracy.

Meble i sprzęty i oraz dodatki, które tworzą komfortowe i funkcjonalne miejsce pracy

By zadbać o wygodę i komfort pracy osób zatrudnionych ważne jest, by zapewniać ergonomiczne warunki do wykonywania pracy. Do tego niezbędne są odpowiednie meble biurowe oraz sprzęty do biura. Zatem tworząc spis sprzętów i mebli potrzebnych na każdym stanowisku pracy należy pamiętać o produktach takich jak:

Biurko

Wygodne biurko to podstawa. Powinno być regulowane, by móc dopasować jego wysokość do wzrostu i potrzeb pracownika. Blat biurka powinien być na tyle szeroki, by pomieścił niezbędne sprzęty elektroniczne (takie jak np. monitor czy bindownica) oraz ergonomiczną klawiaturę, podkładkę pod nadgarstki i podkładkę pod mysz, które podczas wielogodzinnej pracy odciążają nadgarstki, zapobiegając ich chorobom.

 Fotel

Pracownik biurowy spędza około ośmiu godzin w pozycji siedzącej, więc należy zadbać o odpowiedni wygodny fotel biurowy. Dobrze wyprofilowane siedzisko i oparcie, wiele możliwości regulacji, szerokie podłokietniki oraz solidna i stabilna podstawa to cechy, którymi charakteryzuje się ergonomiczne krzesło. Ważne by było wygodne i zapewniało przyjęcie odpowiednej, zdrowej postawy, która zapobiegnie bólom kręgosłupa. Jeśli przyjmujesz w biurze klientów, warto zadbać wykończenie fotela- zwróć uwagę, by było eleganckie i by Twój fotel dobrze się prezentował.

Lampka

Przy wielogodzinnej pracy siedzącej przy biurku znaczące jest odpowiednie oświetlenie. Należy zadbać zarówno o oświetlenie wiszące (najlepiej dające ciepłe światło), jak i również o oświetlenie punktowe na samym biurku. Lampka biurkowa sprawdzi się zwłaszcza tam, gdzie prace wykonuje się w późnych godzinach popołudniowych, bez dostępu do świtała naturalnego.

Oczyszczacz, jonizator, nawilżacz, wentylator

Komfortowe warunki pracy to nie tylko odpowiednie meble i sprzęty, ale również wszelkie urządzenia, które dbają o jakość powietrza w pomieszczeniu. Oczyszczacz, jonizator, nawilżacz i wentylator to pozycje, które są często kupowane do firm. Dzięki nim powietrze zostaje pozbawione alergenów szkodliwych dla zdrowia substancji, odpowiednio najonizowane, nawilżone lub ochłodzone.

Rośliny i dodatki

Obecność roślin oraz dodatków takich jak obrazy czy zegary w biurze pozytywnie wpływa na samopoczucie pracowników. Elementy te pełnią funkcję dekoracyjną i cieszą oko, tworząc przyjemną przestrzeń, a rośliny dodatkowo oczyszczają powietrze, pochłaniając promieniowanie ze sprzętów elektronicznych.

Polecane produkty

Termowentylator Esperanza EHH006 Atacama, biały
Termowentylator Esperanza EHH006 Atacama, biały
kod: ZU297
pojutrze u Ciebie
-40%
122,88 zł brutto
73,87 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 122,88
szt.
1 szt.
Termowentylator Esperanza Mojave EHH002, biały
Termowentylator Esperanza Mojave EHH002, biały
kod: ZU271
pojutrze u Ciebie
-39%
77,37 zł brutto
47,05 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 77,37
szt.
1 szt.
Wentylator biurkowy Eldom WG20, średnica 15cm, czarny
Wentylator biurkowy Eldom WG20, średnica 15cm, czarny
kod: ZU305
pojutrze u Ciebie
57,90 zł brutto
szt.
1 szt.
Wentylator podłogowy Ravanson WT-60C, średnica 60cm, czarny
Wentylator podłogowy Ravanson WT-60C, średnica 60cm, czarny
kod: ZU164
pojutrze u Ciebie
-15%
412,91 zł brutto
348,99 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 412,91
szt.
1 szt.
Termowentylator Esperanza Waikiki EHH004, biały
Termowentylator Esperanza Waikiki EHH004, biały
kod: ZU296
pojutrze u Ciebie
-40%
93,36 zł brutto
55,92 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 93,36
szt.
1 szt.
Termowentylator Activejet Selected 3D, 1800W, brązowo-czarny
Termowentylator Activejet Selected 3D, 1800W, brązowo-czarny
kod: ZU306
pojutrze u Ciebie
258,98 zł brutto
szt.
1 szt.
Outlet
Outlet: Oczyszczacz powietrza Warmtec AP350W+, z funkcją nawilżania i jonizacji, Wi-Fi, do pomieszczeń o powierzchni do 80m2
Outlet: Oczyszczacz powietrza Warmtec AP350W+, z funkcją nawilżania i jonizacji, Wi-Fi, do pomieszczeń o powierzchni do 80m2
kod: FP25U
pojutrze u Ciebie
-31%
2335,77 zł brutto
1622,37 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 2335,77
szt.
1 szt.
Nawilżacz ewaporacyjny Stylies Antares, z funkcją oczyszczania, jonizacji i aromaterapii, 6l, biały
Nawilżacz ewaporacyjny Stylies Antares, z funkcją oczyszczania, jonizacji i aromaterapii, 6l, biały
kod: ZU250
24 cze u Ciebie
1412,85 zł brutto
szt.
1 szt.
Nawilżacz ewaporacyjny Stylies Helos, 4l, z funkcją oczyszczania i aromaterapii, biały
Nawilżacz ewaporacyjny Stylies Helos, 4l, z funkcją oczyszczania i aromaterapii, biały
kod: ZU239
24 cze u Ciebie
-6%
723,38 zł brutto
679,29 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 723,38
szt.
1 szt.
Nawilżacz parowy Stylies Sirius, 3.5l, biały
Nawilżacz parowy Stylies Sirius, 3.5l, biały
kod: ZU242
24 cze u Ciebie
550,04 zł brutto
szt.
1 szt.
Nawilżacz powietrza Blaupunkt AHS601, z funkcją jonizacji i aromaterapii, 4.5l, biało-niebieski
Nawilżacz powietrza Blaupunkt AHS601, z funkcją jonizacji i aromaterapii, 4.5l, biało-niebieski
kod: ZU228
24 cze u Ciebie
349,09 zł brutto
szt.
1 szt.
Nawilżacz powietrza Blaupunkt AHS803, 5l, z funkcją oczyszczania, biało-czarny
Nawilżacz powietrza Blaupunkt AHS803, 5l, z funkcją oczyszczania, biało-czarny
kod: ZU157
24 cze u Ciebie
561,14 zł brutto
szt.
1 szt.
Nawilżacz powietrza Eldom NU5, biało-fioletowy
Nawilżacz powietrza Eldom NU5, biało-fioletowy
kod: ZU7
wydłużony czas dostawy
266,04 zł brutto
szt.
1 szt.
Nawilżacz ultradźwiękowy Stylies Leonis, 5l, z funkcją jonizacji, biały
Nawilżacz ultradźwiękowy Stylies Leonis, 5l, z funkcją jonizacji, biały
kod: ZU241
24 cze u Ciebie
663,30 zł brutto
szt.
1 szt.
Nawilżacz ultradźwiękowy Stylies Titan, 5.5l, biały
Nawilżacz ultradźwiękowy Stylies Titan, 5.5l, biały
kod: ZU240
24 cze u Ciebie
754,32 zł brutto
szt.
1 szt.
Oczyszczacz powietrza Esperanza Mistral, 55m2
Oczyszczacz powietrza Esperanza Mistral, 55m2
kod: FP35
wydłużony czas dostawy
-7%
564,57 zł brutto
527,67 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 564,57
szt.
1 szt.
Oczyszczacz powietrza Esperanza Storm, z funkcją jonizacji, do pomieszczeń o powierzchni 60m2
Oczyszczacz powietrza Esperanza Storm, z funkcją jonizacji, do pomieszczeń o powierzchni 60m2
kod: FP36
wydłużony czas dostawy
-7%
322,86 zł brutto
299,81 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 322,86
szt.
1 szt.
Oczyszczacz powietrza Esperanza Zephyr, z funkcją jonizacji, do pomieszczeń o powierzchni 35-50m2
Oczyszczacz powietrza Esperanza Zephyr, z funkcją jonizacji, do pomieszczeń o powierzchni 35-50m2
kod: FP37
wydłużony czas dostawy
317,06 zł brutto
szt.
1 szt.
Oczyszczacz powietrza Ideal AP 30, z funkcją jonizacji, 4 poziomy mocy, 30m2
Oczyszczacz powietrza Ideal AP 30, z funkcją jonizacji, 4 poziomy mocy, 30m2
kod: ZU48
21 cze u Ciebie
-30%
2360,44 zł brutto
1652,31 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 2360,44
szt.
1 szt.
Oczyszczacz powietrza Ideal AP 35, z funkcją jonizacji, do pomieszczeń o powierzchni do 45m2
Oczyszczacz powietrza Ideal AP 35, z funkcją jonizacji, do pomieszczeń o powierzchni do 45m2
kod: FP96
21 cze u Ciebie
1899,11 zł brutto
szt.
1 szt.

Urządzanie biura to nie tylko meble i artykuły biurowe. Poznaj inne często kupowane produkty do biura

Wśród najczęściej kupowanych do biura produktów znalazły się również te, które, choć są mniej oczywistym wyborem, znajdują się w każdej firmie.

Mleko

Mleko, zarówno w wersji klasycznej, jak i bez laktozy kupowane jest do firm na bieżąco. To produkt, który każdego dnia schodzi w biurze w ogromnych ilościach. To głównie dodatek do kawy, ale pracownicy często stosują go także do przygotowana płatków śniadaniowych i owsianek.

Kawa, herbata, cukier

Któż z nas potrafi sobie wyobrazić dzień pracy bez przerwy na aromatyczną kawę czy herbatą? Te produkty są niezbędne w biurowej kuchni. Przydają się nie tylko pracownikom, ale także umilają spotkanie z klientami. Najczęściej kupowana jest kawa ziarnista, kawa mielona, herbata czarna oraz herbata owocowa. By pomóc Ci podjąć decyzję odnośnie zakupu kawy, napisaliśmy artykuł Kawa do biura - na co postawić? Przeczytaj i wybierz najlepszą kawę do firmy.

Ekspres do kawy

W mniejszym biurze częstym rozwiązaniem jest ekspres na kapsułki. Z kolei w większym biurze warto zastanowić się nad zakupem ekspresu do kawy o większej wydajności. Tego typu ekspresy automatyczne w kilka chwil przygotują smaczny napój.

Polecane produkty

Herbata zielona smakowa w kopertach BiFix Premium, z guaraną i marakują, 20 sztuk x 2g
Herbata zielona smakowa w kopertach BiFix Premium, z guaraną i marakują, 20 sztuk x 2g
kod: HB753
pojutrze u Ciebie
7,17 zł brutto
szt.
1 szt.
Herbata ziołowa w torebkach BiFix, morwa biała, 20 sztuk x 2g
Herbata ziołowa w torebkach BiFix, morwa biała, 20 sztuk x 2g
kod: HB767
pojutrze u Ciebie
5,66 zł brutto
szt.
1 szt.
Herbata czarna aromatyzowana w torebkach Dilmah Lychee, liczi, 20 sztuk x 1.5g
Herbata czarna aromatyzowana w torebkach Dilmah Lychee, liczi, 20 sztuk x 1.5g
kod: HB816
pojutrze u Ciebie
9,47 zł brutto
szt.
1 szt.
Herbata czarna aromatyzowana w torebkach Dilmah Peach, brzoskwinia, 20 sztuk x 1.5g
Herbata czarna aromatyzowana w torebkach Dilmah Peach, brzoskwinia, 20 sztuk x 1.5g
kod: HB833
pojutrze u Ciebie
10,57 zł brutto
szt.
1 szt.
Herbata owocowa w kopertach Teekanne Ginger Mango, imbir i mango, 20 sztuk x 1.75g
Herbata owocowa w kopertach Teekanne Ginger Mango, imbir i mango, 20 sztuk x 1.75g
kod: HB756
pojutrze u Ciebie
7,69 zł brutto
szt.
1 szt.
Herbata ziołowa w torebkach Astra Rooibos, czarny bez, 20 sztuk x 1.5g
Herbata ziołowa w torebkach Astra Rooibos, czarny bez, 20 sztuk x 1.5g
kod: HB913
pojutrze u Ciebie
4,88 zł brutto
szt.
1 szt.
Kawa mrożona w saszetkach Mokate Gold Iced Coffee, biała czekolada, 8 sztuk x 15g
Kawa mrożona w saszetkach Mokate Gold Iced Coffee, biała czekolada, 8 sztuk x 15g
kod: KW646
pojutrze u Ciebie
-9%
8,23 zł brutto
7,52 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 8,23
szt.
1 szt.
Odkamieniacz do czajników i expresów Dr.Beckmann, 250ml
Odkamieniacz do czajników i expresów Dr.Beckmann, 250ml
kod: SC1033
pojutrze u Ciebie
-31%
35,55 zł brutto
24,64 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 35,55
szt.
1 szt.
Zestaw herbat owocowych w kopertach Teekanne Love Collection, 3 smaki, 30 sztuk
Zestaw herbat owocowych w kopertach Teekanne Love Collection, 3 smaki, 30 sztuk
kod: HB750
pojutrze u Ciebie
18,01 zł brutto
opak
1 opak
Herbata czarna aromatyzowana w torebkach Dilmah Mandarin, mandarynka, 20 sztuk x 1.5g
Herbata czarna aromatyzowana w torebkach Dilmah Mandarin, mandarynka, 20 sztuk x 1.5g
kod: HB827
pojutrze u Ciebie
-9%
11,67 zł brutto
10,57 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 11,67
szt.
1 szt.
Herbata czarna w torebkach Big-Active Ceylon, 100 sztuk x 1.5g
Herbata czarna w torebkach Big-Active Ceylon, 100 sztuk x 1.5g
kod: HB962
pojutrze u Ciebie
17,82 zł brutto
szt.
1 szt.
Herbata zielona smakowa w torebkach Dilmah Jasmine Green Tea, jaśminowa, 20 sztuk x 1.5g
Herbata zielona smakowa w torebkach Dilmah Jasmine Green Tea, jaśminowa, 20 sztuk x 1.5g
kod: HB926
pojutrze u Ciebie
9,52 zł brutto
szt.
1 szt.
Herbata ziolowa w torebkach Herbapol Zielnik polski, morwa biała, 20 sztuk x 2g
Herbata ziolowa w torebkach Herbapol Zielnik polski, morwa biała, 20 sztuk x 2g
kod: HB590
pojutrze u Ciebie
8 zł brutto
szt.
1 szt.
Herbata funkcjonalna w torebkach Bifix Detox Tea, oczyszczenie, 15 sztuk x 2g
Herbata funkcjonalna w torebkach Bifix Detox Tea, oczyszczenie, 15 sztuk x 2g
kod: HB772
pojutrze u Ciebie
6,33 zł brutto
szt.
1 szt.
Herbata owocowa w kopertach BiFix Premium, czerwona pomarańcza z pigwą, 20 sztuk x 2g
Herbata owocowa w kopertach BiFix Premium, czerwona pomarańcza z pigwą, 20 sztuk x 2g
kod: HB761
pojutrze u Ciebie
6,86 zł brutto
szt.
1 szt.
Kawa mielona Woseba Arabica, puszka, 500g
Kawa mielona Woseba Arabica, puszka, 500g
kod: KW446
pojutrze u Ciebie
32,55 zł brutto
szt.
1 szt.
Kawa rozpuszczalna Mokate Cappuccino, waniliowy, 110g
Kawa rozpuszczalna Mokate Cappuccino, waniliowy, 110g
kod: KW658
pojutrze u Ciebie
5,36 zł brutto
szt.
1 szt.
Kawa zbożowa Anatol Klasyczna, w torebkach, 20 sztuk x 4.2g
Kawa zbożowa Anatol Klasyczna, w torebkach, 20 sztuk x 4.2g
kod: KW528
pojutrze u Ciebie
4,43 zł brutto
szt.
1 szt.
Odkamieniacz do ekspresów F054 Krups, 2 sztuki x 40g
Odkamieniacz do ekspresów F054 Krups, 2 sztuki x 40g
kod: BI30
pojutrze u Ciebie
-7%
30,52 zł brutto
28,31 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 30,52
opak
1 opak
Herbata biała smakowa w kopertach Irving, pomarańcza z limetką, 20 sztuk x 1.5g
Herbata biała smakowa w kopertach Irving, pomarańcza z limetką, 20 sztuk x 1.5g
kod: HB798
pojutrze u Ciebie
8,65 zł brutto
szt.
1 szt.

Dobrze wyposażone biuro to gwarancja wydajnej pracy. Zainwestowanie w niezbędne akcesoria może przysporzyć wiele korzyści, pomagając utrzymać ład i porządek w przestrzeni biurowej oraz ułatwiając codzienne czynności. Dlatego warto zaopatrzyć swoją firmę w podstawowe materiały biurowe, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym Ofix.pl. Polecamy szeroki asortyment produktów do wyposażenia stanowisk pracy, które zapewnią sprawne funkcjonowanie biura oraz efektywność pracy. Oferujemy także urządzenia, które zadbają o prawidłową jakość powietrza w pomieszczeniu oraz artykuły spożywcze, które uprzyjemnią dzień pracy. Zapewniamy konkurencyjne ceny i gwarantujemy szybką dostawę w 24h od złożenia zamówieni