• Menu
Darmowa dostawa od: 45 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 17:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl

Warunki dostaw

Odbieraj tak jak lubisz

Paczkomaty InPost

Paczkomaty InPost

Odbieraj zamówienia 24/7

Punkty odbioru

Punkty odbioru

Poczta Polska, Żabka, Ruch, Orlen i inne

Kurier – InPost, GLS, Ofix

Kurier – InPost, GLS, Ofix

Dostawa pod same drzwi

1

Czy zapłacę za dostawę?

Dostawa towarów odbywa się na koszt Sprzedającego pod warunkiem, że wartość dostarczonych jednorazowo na ten sam adres towarów wg cennika ofix.pl wynosi co najmniej 100 zł brutto (81,30 zł netto). Poniżej tej wartości zamówienia, dostawa odbywa się na koszt Klienta, któremu do faktury zakupu doliczany jest koszt transportu w kwocie 12,99 zł brutto (10,56 zł netto).

2

Kiedy otrzymam zamówione dzisiaj artykuły?

Dostawa jest realizowana następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia, jeśli otrzymamy je do godziny 16-tej. Złożone po tej godzinie otrzymasz kolejnego dnia roboczego. Jeśli życzysz sobie dostawy w innym (późniejszym) terminie, przed wysłaniem zamówienia wybierz datę z kalendarza

Jeśli zamówiony produkt jest dostępny w ilości mniejszej niż zamówiłeś lub jego zamówienie wiąże się z czasem oczekiwania, skontaktujemy się z Tobą i ustalimy dogodny termin dostawy.

3

Czy razem z zamówionym towarem otrzymam dokument zakupu?

Domyślnie wysyłamy fakturę w formie elektronicznej, Jeśli jednak wybrałeś/aś podczas zamówienia dostarczenie faktury w formie papierowej, to kierowca wraz z artykułami dostarczy dokument zakupu. Oryginał jest dla Ciebie, podpisana kopia wraca do nas.

4

Jak postępować w przypadku uszkodzonej przesyłki?

Chcąc zapewnić Państwu najwyższą jakość obsługi, prosimy zwrócić uwagę na stan przesyłki dostarczonej przez kuriera (InPost, GLS, DPD itp.). W przypadku stwierdzenia uszkodzeń (rozerwany karton, uszkodzona taśma, zamoczenia) należy sporządzić w obecności kuriera protokół szkody i przesłać podpisany przez odbierającego przesyłkę i kuriera w formie skanu na info@ofix.pl lub faxem: 61 655 00 55

Koszty i czas dostawy