• Menu
Darmowa dostawa od: 45 zł brutto dla InPost Paczkomat
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 17:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl

Planując urządzenie pokoju dla ucznia, należy zwrócić uwagę na wiele istotnych elementów, które wpłyną na komfort i efektywność nauki. Aranżacja pokoju dziecka powinna uwzględniać nie tylko estetykę, ale także funkcjonalność. Warto zadbać o odpowiednie miejsce do nauki, czyli kącik wyposażony w odpowiednie meble i oświetlenie. W tym artykule dowiesz się, jak zorganizować pokój ucznia i jak urządzić kącik do nauki, by sprzyjał kreatywności i rozwojowi dziecka. Powiemy jakie meble wybrać, aby stworzyć ergonomiczne i przyjazne dla nauki środowisko, jak zadbać o prawidłowe oświetlenie, które nie będzie męczące dla wzroku oraz jaki kolor wnętrza dobrać, aby stworzyć przyjemną atmosferę sprzyjającą koncentracji i inspiracji. Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów w dalszej części artykułu, gdzie znajdziesz praktyczne wskazówki dotyczące urządzenia pokoju dla ucznia w każdym wieku.

Pokój ucznia - inspiracja i funkcjonalność

Pokój ucznia, niezależnie od tego, czy będzie to pokój dla pierwszoklasisty, ucznia wyższej klasy szkoły podstawowej czy studenta, powinien zostać zaaranżowany w taki sposób, aby był zarówno inspirujący, jak i funkcjonalny. Dziecięcy pokój powinien sprzyjać skupieniu i koncentracji, a jednocześnie pobudzać dziecięcą wyobraźnię. Kluczową kwestią jest wydzielenie osobnej strefy do nauki, zabawy i odpoczynku. W rezultacie dziecko będzie w stanie łatwo przechodzić pomiędzy różnorodnymi formami aktywności, co sprzyja pobudzaniu kreatywności. Aby pokój był miejscem sprzyjającym dobrej koncentracji i kreatywności, należy dostosować go do indywidualnych potrzeb dziecka, tworząc przytulną atmosferę zachęcającą do nauki i wypoczynku. Aranżację pokoju ucznia warto zacząć od poznania zainteresowań dziecka. Warto urządzić pokój pierwszoklasisty w taki sposób, by odzwierciedlał jego pasje. Dobrze jest zatem umieścić w nim dekoracje typu plakaty, obrazy, figurki, naklejki, zegar, tapetę itp., które będą ściśle powiązane z dziecięcym hobby, bądź będą nawiązywać do ulubionych postaci z bajek czy filmów. Nie zapominajmy także o dodatkach, które mogą nadać pokojowi charakteru i sprawić, że będzie bardziej przyjemny. Poduszki, koce czy rośliny doniczkowe to tylko kilka przykładów dodatków, które mogą urozmaicić wnętrze. Co jeszcze przyda się w inspirującym pokoju ucznia? Z pewnością różnego rodzaju tablice: kredowe, suchościeralne, korkowe, na których dziecko będzie mogło rysować, pisać notatki czy planować zadania. Urządzając pokój ucznia, kluczowym elementem jest funkcjonalność, dlatego warto zadbać o odpowiednie meble w celu maksymalizacji przestrzeni oraz stworzenia ergonomicznego środowiska do nauki. Ważne jest, aby wszystko było zorganizowane i poukładane tak, by nic nie rozpraszało uwagi dziecka podczas nauki. Niezbędne okażą się praktyczne szafy, półki oraz kilkupiętrowe regały do przechowywania podręczników i przyborów szkolnych, które pomogą utrzymać porządek, ułatwią znalezienie potrzebnych rzeczy i uproszczą codzienne funkcjonowanie.

Aranżacja kącika do nauki - jak urządzić idealne miejsce do pracy?

W pokoju każdego ucznia musi znajdować się dedykowany kącik do nauki, w którym dziecko ma zapewnione odpowiednie warunki do pracy. Dobrze przygotowana strefa do nauki sprzyjać będzie efektywności i skupieniu dziecka podczas odrabiania lekcji. W tym kąciku powinno znajdować się wygodne biurko oraz ergonomiczne krzesło, aby dziecko mogło wygodnie siedzieć i przyjąć prawidłową postawę. Ważne jest również odpowiednie oświetlenie, które nie powinno oślepiać dziecka, ale jednocześnie zapewnić odpowiednią ilość światła do czytania i pisania. Dodatkowo w wydzielonym miejscu do nauki powinny być również dostępne wszystkie niezbędne materiały i artykuły szkolne, takie jak długopisy i pióra, ołówki, markery, linijki czy podręczniki, aby wszystko było zawsze pod ręką. Wszystkie te przydatne artykuły powinny być uporządkowane, dlatego warto umieścić na blacie biurka: przyborniki, pojemniki biurowe, szufladki i inne organizery na przybory, a także organizery na dokumenty oraz segregatory i teczki na szkolne wydruki i materiały edukacyjne. Dziecko powinno mieć również dostęp do komputera lub laptopa, w celu korzystania z niego podczas nauki zdalnej lub wykonywania prac domowych. Dobrze zaprojektowany kącik do nauki powinien być cichy i pozbawiony wszelkich rozpraszaczy, aby dziecko mogło skupić się na nauce. Dziecko powinno także mieć możliwość personalizacji tego miejsca, aby czuło się w nim komfortowo i mogło spędzać w nim czas efektywnie. Dzięki odpowiednio przygotowanej strefie do nauki dzieci będą miały lepszą organizację pracy, a tym samym lepsze wyniki w nauce.

Biurko i krzesło - kluczowe elementy wyposażenia pokoju dla ucznia

Wspomnieliśmy wcześniej o potrzebie zaopatrzenia kącika do nauki w biurko i krzesło. Czym powinny się charakteryzować te meble do pokoju ucznia? Przede wszystkim powinny być ergonomiczne, wygodne i dopasowane do wzrostu i indywidualnych potrzeb ucznia. Jeśli chodzi o biurko, powinno być to biurko z regulowaną wysokością. Dzięki niej można dopasować wysokość blatu roboczego do wzrostu dziecka i zachować ergonomię siedzenia. Zatem takie biurko będzie rosło razem z dzieckiem i posłuży kilka lat. Ważne jest również, aby biurko było odpowiednio przestronne, by zmieściły się na nim książki, zeszyty i notatniki oraz inne niezbędne pomoce naukowe. Biurko o odpowiedniej wysokości i przestronnej powierzchni pozwoli na przyjęcie odpowiedniej postawy oraz wygodne rozłożenie szkolnych akcesoriów. Jeśli chodzi o krzesło, powinno posiadać wygodne oparcie, szerokie siedzisko, regulację wysokości oraz stabilną podstawę na kółkach. Istotna jest również regulacja wysokości podłokietników oraz pochylenia oparcia- im więcej możliwości regulacji, tym lepiej. Dobrze dobrane krzesło zapewni odpowiednie podparcie dla pleców i optymalną wysokość względem blatu biurka, co ma niebagatelne znaczenie dla uzyskania komfortu podczas długotrwałej nauki w pozycji siedzącej. Dobrym rozwiązaniem jest także zakup podnóżka do pracy przy biurku. Pamiętajmy, że te ergonomiczne meble pomogą uniknąć problemów z kręgosłupem i mają kluczowe znaczenie dla efektywności nauki oraz ogólnego samopoczucia dziecka podczas wypełniania codziennych obowiązków szkolnych.

Kolory ścian i oświetlenie w pokoju ucznia - co się sprawdzi?

Kolory ścian w pokoju ucznia mają wpływ na jego samopoczucie i koncentrację podczas nauki. Jasne, stonowane barwy sprzyjają skupieniu, dlatego warto postawić na kolory takie jak biel, beż czy szarości oraz odcienie pastelowe np. róże, fiolety, odcienie błękitu itp.. Intensywne, energetyzujące kolory z kolei mogą pobudzać kreatywność i aktywować umysł. Warto zatem pomalować pokój dla dziecka na zielono, żółto czy pomarańczowo, pamiętając przy tym, by nie były to zbyt jaskrawe barwy, które mogłyby rozpraszać uwagę dziecka. Nie mniej istotnym elementem aranżacji przestrzeni do nauki jest oświetlenie. Odgrywa ono kluczową rolę w stworzeniu odpowiednich warunków do nauki. Preferowane jest oczywiście światło naturalne, które nie męczy wzorku ucznia. Dlatego najlepiej jest ustawić biurko w pobliżu okna, bokiem do niego. Warto jednak pamiętać o dodatkowych elementach regulujących ilość światła wpadającego do pokoju i zastosować odpowiednie zasłony oraz rolety, które ochronią przed zbyt mocnym słońcem. O ile światło dzienne będzie wystarczające w ciągu pogodnego dnia, w dni pochmurne, bądź w okresie jesienno-zimowym nie będzie ono dostateczne. Dlatego należy zapewnić inne źródła światła. Warto postawić na lampy wiszące zapewniające równomierny rozkład światła, eliminując cienie i nadmiar światła bezpośredniego. Ważne jest również doświetlenie kącika do nauki światłem punktowym. Tak więc akcesorium, którego nie może zabraknąć w pokoju ucznia w strefie nauki, jest lampka biurkowa. Dobrze, by taka lampka miała regulowane ramię oraz klosz, co pozwoli na dopasowanie wysokości oświetlenia oraz kąta padania światła do potrzeb i preferencji dziecka. Wszystko po to, aby stworzyć komfortową i funkcjonalną przestrzeń do skupionej nauki.

Polecane produkty

Krzesło obrotowe Renberget, Bomstad, czarny
Krzesło obrotowe Renberget, Bomstad, czarny
kod: KS183
wydłużony czas dostawy
-24%
564,57 zł brutto
429,27 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 564,57
szt.
1 szt.
Krzesło obrotowe Nowy Styl Cooper Mesh EF019, czarny
Krzesło obrotowe Nowy Styl Cooper Mesh EF019, czarny
kod: KS231
pojutrze u Ciebie
765,53 zł brutto
szt.
1 szt.
Krzesło obrotowe Nowy Styl Bravo C11, profil GTP, czarny
Krzesło obrotowe Nowy Styl Bravo C11, profil GTP, czarny
kod: KS194
pojutrze u Ciebie
436,07 zł brutto
szt.
1 szt.
Krzesło obrotowe Nowy Styl Bravo C14, profil GTP, niebieski
Krzesło obrotowe Nowy Styl Bravo C14, profil GTP, niebieski
kod: KS196
31 lip u Ciebie
435,97 zł brutto
szt.
1 szt.
Krzesło obrotowe Nowy Styl Bravo CU73, profil GTP, szaro-czarny
Krzesło obrotowe Nowy Styl Bravo CU73, profil GTP, szaro-czarny
kod: KS197
pojutrze u Ciebie
552,27 zł brutto
szt.
1 szt.
Krzesło obrotowe Nowy Styl Cooper Mesh Hrua EF031, szary
Krzesło obrotowe Nowy Styl Cooper Mesh Hrua EF031, szary
kod: KS280
pojutrze u Ciebie
1216,47 zł brutto
szt.
1 szt.
Krzesło obrotowe Nowy Styl EF019 Cooper Mesh HRUA, czarny
Krzesło obrotowe Nowy Styl EF019 Cooper Mesh HRUA, czarny
kod: FT85
pojutrze u Ciebie
1241,07 zł brutto
szt.
1 szt.
Krzesło obrotowe Nowy Styl Offix Ibra YB105, z mechanizmem, czerwony
Krzesło obrotowe Nowy Styl Offix Ibra YB105, z mechanizmem, czerwony
kod: KS273
6 wrz u Ciebie
1105,77 zł brutto
szt.
1 szt.
Krzesło obrotowe biurowe Entelo Duo white, rozmiar 6, szary
Krzesło obrotowe biurowe Entelo Duo white, rozmiar 6, szary
kod: KS338
wydłużony czas dostawy
740,63 zł brutto
szt.
1 szt.
Krzesło obrotowe biurowe Entelo Duo white, rozmiar 6, granatowy
Krzesło obrotowe biurowe Entelo Duo white, rozmiar 6, granatowy
kod: KS339
wydłużony czas dostawy
754,70 zł brutto
szt.
1 szt.
Krzesło obrotowe biurowe Entelo Duo white, rozmiar 6, czarny
Krzesło obrotowe biurowe Entelo Duo white, rozmiar 6, czarny
kod: KS340
pojutrze u Ciebie
995,07 zł brutto
szt.
1 szt.
Krzesło obrotowe biurowe  Entelo Uni, rozmiar 6, antracyt
Krzesło obrotowe biurowe Entelo Uni, rozmiar 6, antracyt
kod: KS341
wydłużony czas dostawy
945,87 zł brutto
szt.
1 szt.
Krzesło obrotowe biurowe Entelo Duo Black, rozmiar 6,  szary melanż
Krzesło obrotowe biurowe Entelo Duo Black, rozmiar 6, szary melanż
kod: KS344
wydłużony czas dostawy
908,97 zł brutto
szt.
1 szt.
Krzesło obrotowe Nowy Styl Stillo 10 EF010, profil GTP, niebieski
Krzesło obrotowe Nowy Styl Stillo 10 EF010, profil GTP, niebieski
kod: KS110
pojutrze u Ciebie
577,80 zł brutto
szt.
1 szt.
Krzesło obrotowe Nowy Styl Cooper Mesh EF031, szary
Krzesło obrotowe Nowy Styl Cooper Mesh EF031, szary
kod: KS233
pojutrze u Ciebie
945,87 zł brutto
szt.
1 szt.
Krzesło obrotowe Nowy Styl Stillo 10 EF-002, profil GTP, ciemnoszary
Krzesło obrotowe Nowy Styl Stillo 10 EF-002, profil GTP, ciemnoszary
kod: KS73
pojutrze u Ciebie
724,47 zł brutto
szt.
1 szt.
Krzesło obrotowe Nowy Styl Stillo 10 EF808, profil GTP, pomarańczowy
Krzesło obrotowe Nowy Styl Stillo 10 EF808, profil GTP, pomarańczowy
kod: KS86
pojutrze u Ciebie
641,49 zł brutto
szt.
1 szt.
Krzesło obrotowe Nowy Styl NARGO-RB-BL TS06, czarny
Krzesło obrotowe Nowy Styl NARGO-RB-BL TS06, czarny
kod: KS353
pojutrze u Ciebie
754,59 zł brutto
szt.
1 szt.
Krzesło obrotowe Nowy Styl I-Line EF002, z mechanizmem Ergon, ciemnoszary
Krzesło obrotowe Nowy Styl I-Line EF002, z mechanizmem Ergon, ciemnoszary
kod: KS93
pojutrze u Ciebie
596,32 zł brutto
szt.
1 szt.
Krzesło obrotowe Nowy SStyl I-Line EF010, z mechanizmem Ergon, granatowy
Krzesło obrotowe Nowy SStyl I-Line EF010, z mechanizmem Ergon, granatowy
kod: KS94
pojutrze u Ciebie
-11%
724,47 zł brutto
644,37 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 724,47
szt.
1 szt.

Meble do pokoju dziecka - praktyczne i estetyczne rozwiązania

Dla utrzymania porządku w pokoju i organizacji przestrzeni, w pokoju dziecka w wieku szkolnym powinny znajdować się różnego rodzaju organizery. Dbałość o ład i odpowiednią organizację w pokoju ucznia ma duże znaczenie nie tylko ze względów estetycznych, ale także funkcjonalnych i psychologicznych. Dziecko ma większą szansę na skoncentrowanie się na nauce, zadaniach domowych czy zabawach, gdy ma uporządkowane i przemyślane miejsce do swojej dyspozycji. Dodatkowo nauka dbania o porządek może przynieść korzyści w przyszłości, gdy dziecko stanie się bardziej samodzielne. Dlatego też wskazane jest zaopatrzenie pokoju dla chłopca oraz pokoju dla dziewczynki w kosze, pudełka, pojemniki na zabawki, skrzynie, kufry i inne miejsca do przechowywania. Można w nich umieścić pluszaki, gry planszowe, klocki, resoraki, a także szkolne materiały, z których nie korzysta się na co dzień. Schowki te przydadzą się również na dodatkowe poduszki czy koce. Ważnym elementem wystroju są również półki. Półki na ścianach mogą pomóc w wyeksponowaniu ulubionych zabawek, ozdób czy gromadzonej kolekcji, a także przyczynić się do optycznego powiększenia przestrzeni. Sprawdzą się też jako funkcjonalne półki na książki. Warto również zaopatrzyć pokój w kosz na śmieci, do którego dziecko wrzucać będzie papierowe odpady. Wszystkie te praktyczne meble dostępne są w sklepach w zróżnicowanej kolorystyce, są wyprodukowane z różnych materiałów i mają różne kształty - wybór jest ogromny. Warto jednak dopasować kolorystycznie te produkty do reszty wyposażenia wnętrza, tak, by aranżacja tworzyła spójną całość. Dobrze jest również wybierać takie tworzywa, które są łatwe w utrzymaniu czystości.

Kreatywny pokój ucznia - jak zadbać o rozwój dziecka?

Tworzenie kreatywnego pokoju dziecka jest kluczowym elementem wspierania jego rozwoju. By urządzić pokój ucznia, w sposób sprzyjający kreatywności, warto stworzyć w nim kącik do zabawy, który będzie inspirował dziecko do twórczej pracy i stymulował jego wyobraźnię. W tej przestrzeni ważne jest, aby panował porządek i organizacja, ale jednocześnie miejsce to powinno być pełne kolorów, wzorów i inspirujących elementów. Dla młodszych dzieci ciekawym rozwiązaniem jest osobny mały stolik, wraz z krzesełkami, do rysowania, malowania czy układania klocków. W takiej przestrzeni powinna się również znaleźć półka bądź regał na materiały plastyczne takie jak kredki, farby, plastelina, masa plastyczna oraz papier kolorowy, krepa itp. Dzięki temu dziecko będzie miało miejsce do tworzenia i eksperymentowania. Różnorodne materiały plastyczne będą doskonałym źródłem inspiracji dla młodego umysłu i zachęcą dziecko do rozwoju swoich pasji i talentów. Jeśli dysponujemy miejscem, możemy nawet stworzyć dziecku małą pracownię artystyczną. Modny dodatkiem do pokoju dziecka stały się w ostatnich czasach namioty tipi. To świetne miejsce na dziecięcą kryjówkę z przyjaciółmi i podróż do krainy Indian. W kąciku do zabaw nie powinno też zabraknąć miękkiego dywanu, na którym dziecko może swobodnie usiąść i bawić się swoimi ulubionymi zabawkami. Przydadzą się również kolorowe poduszki, które będą pomocne w stworzeniu przyjaznej i inspirującej atmosfery. Dla bardziej aktywnych dzieci, w kąciku zabaw można stworzyć kącik sportowy i umieścić w nim ściankę wspinaczkową, drabinkę, linę do wspinania, równoważnię, zjeżdżalnię oraz inne elementy wspierające ich rozwój motoryczny. Stworzenie kreatywnego pokoju dla dziecka może być nie tylko przyjemne, ale także korzystne dla jego rozwoju. Dając dziecku przestrzeń do tworzenia i zabawy, wspieramy jego wyobraźnię i pomagamy mu odkrywać nowe pasje i zainteresowania. Pamiętajmy jednak, że dziecko potrzebuje również czasu na odpoczynek, który jest niezbędny dla efektywnej nauki. Dlatego w pokoju ucznia powinna zostać wydzielona osobna strefa do nauki oraz strefy zabawy i relaksu. Dodanie strefy relaksu pozwoli dziecku odpocząć po intensywnej nauce i skoncentrować się na twórczej pracy. W strefie relaksu nie może zabraknąć wygodnego łóżka (np. piętrowego, które sprawdzi się zwłaszcza w małym pokoju ucznia) lub kanapy, gdzie dziecko będzie mogło nacieszyć się chwilą spokoju i złapać oddech po ciężkim dniu. Przyda się też wygodny fotel lub pufa, które idealnie sprawdzą się jako przytulne miejsce do czytania. Częstym wyborem do kącika relaksu są również: hamak, worek do siedzenia oraz mały stoliczek.

Pokój ucznia powinien być miejscem, w którym dziecko będzie się dobrze czuło i chętnie spędzało czas. Dlatego warto zadbać o wygodne meble, funkcjonalne rozwiązania oraz elementy aranżacji, które będą sprzyjały rozwojowi i kreatywności. Należy również pamiętać o odpowiedniej organizacji, komforcie oraz estetyce w pokoju ucznia, aby stworzyć mu miejsce sprzyjające nauce, rozwojowi i relaksowi. Każde dziecko jest inne, dlatego warto zaprojektować pokój tak, aby odzwierciedlał indywidualne potrzeby i zainteresowania malucha.

Po elementy wyposażenia pokoju ucznia zapraszamy do naszego sklepu internetowego Ofix.pl. Znajdziesz tu mnóstwo inspiracji do aranżacji inspirującego i rozwijającego dziecięcą wyobraźnię kącika nauki, zabaw oraz odpoczynku. Czekają na Ciebie liczne promocje, konkurencyjne ceny oraz szybka dostawa w 24h. Zapraszamy!

Polecane produkty

Zestaw 5 półek na dokumenty Durable Varicolor, A4, plastikowy, biały
Zestaw 5 półek na dokumenty Durable Varicolor, A4, plastikowy, biały
kod: PB550
pojutrze u Ciebie
-8%
129,88 zł brutto
119,67 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 129,88
szt.
1 szt.
Folia suchościeralna Post-it Super Sticky, w rolce,  122x183cm, ściereczka w zestawie do montażu i czyszczenia
Folia suchościeralna Post-it Super Sticky, w rolce, 122x183cm, ściereczka w zestawie do montażu i czyszczenia
kod: TA523
pojutrze u Ciebie
859,77 zł brutto
szt.
1 szt.
Kubek na długopisy Leitz WOW, ze wzmacniaczem dźwięku, 90x100x101mm, czarny
Kubek na długopisy Leitz WOW, ze wzmacniaczem dźwięku, 90x100x101mm, czarny
kod: PB360
pojutrze u Ciebie
32,55 zł brutto
szt.
1 szt.
Organizer kartonowy na dokumenty Donau, A4, 75 mm, do 750 kartek zielony
Organizer kartonowy na dokumenty Donau, A4, 75 mm, do 750 kartek zielony
kod: PC68
pojutrze u Ciebie
-31%
28,94 zł brutto
20,01 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 28,94
szt.
1 szt.
Organizer Leitz Wow Click&Store, A4, 95mm, do 950 kartek niebieski
Organizer Leitz Wow Click&Store, A4, 95mm, do 950 kartek niebieski
kod: PC112
pojutrze u Ciebie
-9%
56,22 zł brutto
50,97 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 56,22
szt.
1 szt.
Organizer na dokumenty Leitz Plus, A4, 70mm, do 700 kartek, jasnoniebieski
Organizer na dokumenty Leitz Plus, A4, 70mm, do 700 kartek, jasnoniebieski
kod: PC306
pojutrze u Ciebie
-9%
31,39 zł brutto
28,54 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 31,39
szt.
1 szt.
Organizer na dokumenty Leitz WOW, dwukolorowy, A4, 73mm, biało-czarny
Organizer na dokumenty Leitz WOW, dwukolorowy, A4, 73mm, biało-czarny
kod: PC310
pojutrze u Ciebie
-9%
60,06 zł brutto
54,60 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 60,06
szt.
1 szt.
Organizer na dokumenty Office Products, ażurowy, A4, 70mm, szary
Organizer na dokumenty Office Products, ażurowy, A4, 70mm, szary
kod: PC357
pojutrze u Ciebie
-31%
22,74 zł brutto
15,58 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 22,74
szt.
1 szt.
Organizer na dokumenty Q-Connect, PVC, A4, 76mm, ciemnoniebieski
Organizer na dokumenty Q-Connect, PVC, A4, 76mm, ciemnoniebieski
kod: PC95
pojutrze u Ciebie
-33%
26,94 zł brutto
17,99 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 26,94
szt.
1 szt.
Organizer na katalogi Durable Trend, A4, przezroczysty
Organizer na katalogi Durable Trend, A4, przezroczysty
kod: PC400
pojutrze u Ciebie
-9%
17,84 zł brutto
16,21 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 17,84
szt.
1 szt.
Pojemnik z pokrywką Leitz MyBox Cosy, mały, 318x128x191mm, 5l, żółty
Pojemnik z pokrywką Leitz MyBox Cosy, mały, 318x128x191mm, 5l, żółty
kod: PC377
pojutrze u Ciebie
76,05 zł brutto
szt.
1 szt.
Półka na dokumenty Leitz Jumbo, A3, otwarta po dłuższym boku, plastikowa, niebieski
Półka na dokumenty Leitz Jumbo, A3, otwarta po dłuższym boku, plastikowa, niebieski
kod: PB191
pojutrze u Ciebie
-9%
138,49 zł brutto
125,89 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 138,49
szt.
1 szt.
Półka na dokumenty Leitz Wow, A4, plastikowa, dwukolorowa, biało-czarny
Półka na dokumenty Leitz Wow, A4, plastikowa, dwukolorowa, biało-czarny
kod: PB440
pojutrze u Ciebie
-9%
46,04 zł brutto
41,86 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 46,04
szt.
1 szt.
Półka na dokumenty Leitz Wow, A4, plastikowa, dwukolorowa, biało-żółty
Półka na dokumenty Leitz Wow, A4, plastikowa, dwukolorowa, biało-żółty
kod: PB443
pojutrze u Ciebie
-9%
47,40 zł brutto
43,11 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 47,40
szt.
1 szt.
Tablica korkowa MemoBe, w ramie drewnianej, nabiurkowa, stojąca, 30x21cm, brązowy
Tablica korkowa MemoBe, w ramie drewnianej, nabiurkowa, stojąca, 30x21cm, brązowy
kod: TG215
pojutrze u Ciebie
-36%
40,47 zł brutto
26 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 40,47
szt.
1 szt.
Kubek na długopisy Q-connect, druciany, 100x90 mm, srebrny
Kubek na długopisy Q-connect, druciany, 100x90 mm, srebrny
kod: PB94
pojutrze u Ciebie
-6%
4,94 zł brutto
4,66 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 4,94
szt.
1 szt.
Półka na dokumenty Durable Basic, A4, plastikowa, przezroczysty
Półka na dokumenty Durable Basic, A4, plastikowa, przezroczysty
kod: PB373
pojutrze u Ciebie
-33%
18,31 zł brutto
12,26 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 18,31
szt.
1 szt.
Półka na dokumenty Durable ECO, A4, plastikowa, czarny
Półka na dokumenty Durable ECO, A4, plastikowa, czarny
kod: PB527
pojutrze u Ciebie
-9%
10,89 zł brutto
9,90 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 10,89
szt.
1 szt.
Organizer na dokumenty Durable Basic, A4, 73mm, do 730 kartek, biały
Organizer na dokumenty Durable Basic, A4, 73mm, do 730 kartek, biały
kod: PC174
pojutrze u Ciebie
-9%
13,99 zł brutto
12,72 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 13,99
szt.
1 szt.
Organizer na dokumenty Durable Basic, A4, 73mm, do 730 kartek, niebieski
Organizer na dokumenty Durable Basic, A4, 73mm, do 730 kartek, niebieski
kod: PC360
pojutrze u Ciebie
-9%
14,03 zł brutto
12,77 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 14,03
szt.
1 szt.