• Menu
Darmowa dostawa od: 45 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 17:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl

Podczas pandemii wielu pracowników zostało zaskoczonych warunkami, w których dane im będzie pełnić obowiązki służbowe w najbliższych miesiącach. W obliczu nieuchronnego lockdownu, pracodawcy ogłaszali formy pracy zdalnej. Okoliczności te zmusiły wielu z nas do zorganizowania swojego własnego domowego biura. Wybraliśmy dla Was TOP 10 produktów, które pomogą Wam pracować nie tylko funkcjonalnie, ale także estetycznie. Pamiętajcie, że to nasz subiektywny wybór.

Porządne słuchawki lub głośnik to podstawa 

Jak skutecznie rozpocząć pracę, jeśli sąsiedzi za ścianą w trakcie epidemii decydują się na przeprowadzenie gruntownego remontu? Zapewnienie sobie komfortu przez wygłuszenie hałasów, staje się wtedy niezbędnym elementem każdego poranka. Z pomocą przyjdą słuchawki z mikrofonem Jabra. Przydadzą się one również w trakcie niekończących się telekonferencji. Czuły mikrofon sprawi, że Wasza opinia zawsze będzie słyszalna. 

Słuchawki bezprzewodowe Jabra Biznes Evolve 65 SE UC link 380A Stereo, czarny

Druk nie taki prosty

  Praca z domu? Nic prostszego. Do czasu… Okazuje się, że w jakiś sposób musicie wysłać pocztą odpowiednią umowę, kosztorys, aneks. Szkoda tylko, że drukarka została w biurze razem z resztą przydatnej infrastruktury. Urządzenie HP Color Laser CP3505x, to profesjonalna drukarka do dwustronnego druku, również w kolorze, z pomocą której zarówno biznesowe wydruki jak i prywatne będą szybkie do przygotowania.  

Drukarka HP Color Laser CP3505x, kolor

Dla zdrowej pracy

Wszyscy słyszeli o oczyszczaczach powietrza, które pomagają w walce z drobnoustrojami w naszym otoczeniu. To właśnie one pozwolą na usunięcie wirusów, bakterii oraz grzybów w każdym niemal wnętrzu. Są łatwe w użyciu i nieinwazyjne, sprawdzą się u tych z nas, którzy szczególną uwagę zwracają na jakość powietrza. My polecamy oczyszczacze marki Leitz. Są na prawdę wydajne, dobrej jakości i z wieloletnią gwarancją.  

Oczyszczacz powietrza Leitz Trusens Z-1000, mały oczyszczacz powietrza do domu, do pomieszczeń o powierzchni do 23m2

Kręgosłup Ci podziękuje

  Produkt ten docenią szczególnie pracownicy przyzwyczajeni do wygód biura. Zaczynając pracę na kanapie szybko może okazać się, że zwinięci jak krewetka zaczniemy narzekać na dokuczliwe bóle głowy. Odpowiednia postura przy ośmiogodzinnym dniu pracy jest niesłuchanie ważna. Fotele biurowe zapewnią nam odpowiednie podparcie zarówno pleców, jak i odcinka lędźwiowego. Warto rozważyć zakup jednego z wygodnych modeli, a do niego zakupić odpowiedni podnóżek, który poprawi krążenie w nogach, zapobiegając obrzękom i nieprzyjemnym dolegliwościom bólowym.

Fotel gabinetowy Nowy Styl Amos W-42C, czarny

Zabezpieczenie dokumentów i zdjęć

  Szybkie laminowanie już w 60s.? Nie ma sprawy. Zestaw z laminatorem iLam Home Office zawiera folie gotowe do użytku. Zaraz po rozpakowaniu urządzenia możecie rozpocząć pracę. Narzędzie jest też przewidziane dla tych, którzy czasem popełniają błędy. Istnieje możliwość cofnięcia laminowanego dokumentu w przypadku zakleszczenia. Idealnie sprawdzi się dla tych dysponujących zaawansowaną wiedzą nt. prowadzenia biura, jak i Tych początkujących.  

Laminator Leitz iLam Home Office A3, biało-szary

Porządek przede wszystkim

  Czas home office to doskonały moment, żeby uporządkować dokumenty. W ogarnięciu chaosu kartek, papierów, plików pomoże teczka z gumką Leitz. To nie tylko funkcjonalność, ale także styl. Projekt okładki o lekko szczotkowanym profilu rzuca się w oczy. Produkt występuje w różnych wersjach kolorystycznych, sprawdzi się zatem również w wizualnym aspekcie robienia porządków. Wykonanie z folii polipropylenowej zapewnia trwałość na lata, a może nawet dekady. W środku zmieści się do czterdziestu kartek.   

Teczka plastikowa z gumką Leitz Style, A4, 15mm, seledynowy

  Czy manualne zszywacze, z których korzystały nasze mamy i ojcowie przechodzą do lamusa? Czy nadal męczysz się dociskając zszywacz jakbyśmy mieli rok 1974? Wypróbuj elektryczny zamiennikLeitz NeXXt Wow złączy do dziesięciu kartek. Bogaty wybór kolorów pozwoli także na wyrażenie swojego charakteru.   

Zszywacz elektryczny Leitz NeXXt Wow, do 10 kartek, metaliczny biały

  Gdy pogrzebanie pod stosem papierów zaczyna być realnym scenariuszem, pomocne mogą okazać się półki na dokumenty. Leitz Cosy, A4 są częścią systemu modułowego. Oznacza to, że mogą być ustawiane jedna na drugiej. Mają także profilowany przód, który umożliwia łatwy dostęp do wszystkich dokumentów, które w nich ułożymy. Tak jak w przypadku wszystkich pozostałych produktów marki Leitz, również w przypadku półek, nacisk położono na wzornictwo i spójność.  

Półka na dokumenty Leitz Cosy, A4, plastikowa, żółty

Każdy z nas ma inne potrzeby i różne przyzwyczajenia związane z pracą w własnym domu, dlatego też to są nasze sugestie na podstawie doświadczeń, zauwyżycie zapewne, ze większość wymienionych produktów to marka Leitz. Wynika to z dwóch rzeczy, po pierwsze marka ta wprowadziła na rynek specjalne serie produktów pasujące do siebie designem, zeby przestrzeń domowego biura była spójna i po drugie to są produkty wysokiej jakości z gwarancją, często z certyfikatem, dlatego polecamy produkty marki Leitz. Mamy nadzieję, że tak jak my polubisz ich produkty! ;)