• Menu
Darmowa dostawa od: 45 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 17:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl

Artykuły biurowe są nieodzownym elementem każdego biura, zarówno dużych korporacji, jak i małych przedsiębiorstw. To właśnie odpowiednie artykuły biurowe, takie jak długopisy, segregatory, teczki, zszywacze czy drukarki, pozwalają pracownikom sprawnie wykonywać codzienne obowiązki. Artykuły biurowe różnią się między sobą przeznaczeniem oraz funkcjonalnością, dlatego warto wiedzieć, jakie akcesoria biurowe są niezbędne w danym biurze. W artykule powiemy czym są artykuły biurowe, czym się kierować przy ich wyborze i co jest niezbędne do efektywnej pracy w środowisku biurowym.

Co to są artykuły biurowe i jakie są ich rodzaje?

Artykuły biurowe są niezbędnym wyposażeniem każdego biura, zarówno w firmie, jak i w domu. Są to wszelkie produkty potrzebne do wykonywania prac biurowych, takie jak długopisy, ołówki, segregatory, zszywacze, notatniki, kredki, zszywki, taśmy klejące i wiele innych. Rodzaje artykułów biurowych są różne i podzielić je można na kilka kategorii ze względu na przeznaczenie. Możemy wyróżnić między innymi artykuły piśmienne, takie jak długopisy i ołówki, artykuły do organizacji dokumentów: segregatory i koszulki na dokumenty, artykuły korekcyjne: taśmy i korektory, artykuły do notowania i oznaczania a wśród nich: notesy, karteczki samoprzylepne, kostki biurowe i zeszyty oraz artykuły do oprawy dokumentów takie jak folie do laminacji, a także grzbiety i listwy do bindowania. Ważne jest, aby dobrze zorganizować zapasy artykułów biurowych, by zapewnić sprawną pracę biura.

W jaki sposób wyposażenie biura wpływa na efektywność pracy?

Zaopatrzenie biura ma kluczowe znaczenie dla efektywności pracy. Działalność każdego pracownika biurowego zależy w dużej mierze od sposobu, w jaki jest zorganizowane jego miejsce pracy. Przydatne w biurze akcesoria, takie jak półki na dokumenty, segregatory, kosze na śmieci czy organizer na biurko pomagają w utrzymaniu porządku i uporządkowaniu dokumentów, co z kolei wpływa na efektywność pracy. Dobrej jakości materiały biurowe, takie jak długopisy, notatniki, czy rozkładane kalendarze, również mają znaczenie w ułatwianiu codziennych obowiązków i organizacji miejsca pracy. Dodatkowo, używane w biurze technologiczne rozwiązania, takie jak komputery, drukarki czy oprogramowanie, mogą znacznie uprościć organizację pracy i ułatwić wykonywanie zadań. W rezultacie, inwestowanie w odpowiedni dobór artykułów biurowych może znacząco poprawić wydajność i efektywność miejsc pracy, a dodatkowo zapewnić komfort i satysfakcję pracowników. Dlatego ich dostępność i odpowiedni asortyment są kluczowe dla sprawnego prowadzenia biurowych obowiązków.

Czym kierować się przy wyborze zaopatrzenia biura? Najważniejsze informacje

Przy wyborze zaopatrzenia biura ważne jest kierowanie się skalą działalności firmy oraz jej potrzebami. Warto wziąć pod uwagę liczbę pracowników oraz różne działy, aby dostosować artykuły biurowe do profilu działalności - kluczowe jest określenie, jakie akcesoria są niezbędne do sprawnego funkcjonowania Twojego przedsiębiorstwa. Warto rozważyć dedykowane artykuły dla danej branży, bez których wykonywanie codziennych obowiązków służbowych nie byłoby możliwe. Tak więc przede wszystkim ustal, jakie artykuły biurowe powinny znaleźć się w Twojej firmie: podstawowe materiały czy różnego rodzaju akcesoria dostosowane do potrzeb danego działu? Jeśli profil Twojej firmy nie wymaga korzystania ze specjalistycznych przyborów czy sprzętów, wystarczające będzie zamawianie i kupowanie najważniejszych produktów biurowych, z których każdego dnia korzysta pracownik biurowy. Mamy tu na myśli: długopisy i pióra, kostki biurowe, przyborniki na biurko, papier, skoroszyty, teczki na dokumenty, stojaki na dokumenty, dziurkacze itp. Jeśli zaś w Twojej korporacji istnieje kilka różnych działów, o odmiennych potrzebach wówczas niezbędny będzie zakup produktów dedykowanych do każdego z nich z osobna. Na przykład na liście materiałów biurowych dla działu projektowego powinny znaleźć się ołówki i akcesoria (temperówki, gumki, grafity), przybory kreślarskie (linijki, skalówki), papier do druku wielkoformatowego, a także cienkopisy oraz tuby do przenoszenia projektów. Dział księgowości i kadr z kolei nie może obejść się bez akcesoriów biurowych takich jak: dobrej jakości papier ksero do drukowania faktur i umów, urządzenia ( kalkulatory, bindownice, drukarki i skanery), sprzęt komputerowy (laptopy, monitory, myszy komputerowe i klawiatury), pieczątki, druki akcydensowe, teczki do akt osobowych oraz kalendarze i notesy. Inne potrzeby będzie miał dział marketingu- tutaj często używane akcesoria to: artykuły plastyczne, papier kolorowy, stojaki na prospekty i pojemniki na ulotki oraz materiały promocyjne. Jeszcze inne produkty będą niezbędne w branży logistyki, transportu i spedycji. W tym wypadku nieocenioną pomocą będą mapy administracyjne, aktówki oraz podkładki do pisania. Wiesz już jakie produkty mogą przydać się w Twojej firmie. Teraz zastanów się ile ich potrzebujesz: do małej firmy, dla kilku pracowników czy do dużego biura z większą ilość osób? W drugim przypadku artykuły biurowe są kupowane hurtowo.

Poza profilem oraz skalą działalności firmy, istotną kwestią przy wyborze wyposażenia do biura jest firmowy budżet, który powinien być odpowiednio uwzględniony przy zakupach. W zależności od środków jakimi dysponujesz, możesz wybrać tańsze lub droższe artykuły biurowe. Jednakże należy pamiętać, iż w parze z niską ceną może iść również niska jakość. Oczywiście nie jest to regułą, dlatego zanim zdecydujesz się na zakup konkretnych produktów, sprawdź jakość ich wykonania. To od niej zależeć będzie wytrzymałość i czas użytkowania akcesoriów. Warto także zapytać w hurtowni materiałów biurowych o aktualne promocje i sprawdzić, czy przy większych zakupach obowiązują jakieś dodatkowe rabaty, aby znaleźć optymalne rozwiązanie dla firmy. Takie kompleksowe podejście do zakupu biurowego zaopatrzenia skutkować będzie zarówno oszczędnością pieniędzy jak i czasu.

Jakie akcesoria biurowe są powszechne wykorzystywane? Poznaj popularne materiały biurowe, niezbędne w każdej działalności

Podczas prowadzenia działalności, niezależnie od jej typu, w każdym biurze powinny być dostępne podstawowe artykuły biurowe- bez względu na to, czy wykonujesz swoją pracę stacjonarnie w siedzibie firmy, czy jest to praca w domu. Wśród akcesoriów biurowych powszechnie wykorzystywanych w biurze znajdują się przede wszystkim różnego rodzaju przybory do pisania i oznaczania. Każda firma wyposażona jest w długopisy, pióra żelowe lub pióra kulkowe, ołówki oraz markery, zakreślacze i pisaki. Produkty te są pomocne przy podpisywaniu różnego rodzaju dokumentów, zakreślaniu w nich ważnych informacji, notowaniu oraz kolorowym oznaczaniu. Do niezbędnych artykułów biurowych, pomimo obecnych technologii umożliwiających kompresję ogromnych ilości danych w formie cyfrowej, zaliczają się również wszelkie produkty do archiwizacji dokumentów papierowych, a wśród nich: teczki, skoroszyty, segregatory (przeczytaj nasz artykuł Artykuły biurowe do archiwizacji - jaki segregator wybrać?), koszulki na dokumenty, pudła archiwizacyjne oraz szuflady na dokumenty. Dzięki nim uporządkujesz i odpowiednio zarchiwizujesz firmowe papiery, a ich odszukanie nie będzie stanowiło problemu. Co jeszcze zalicza się do niezbędnych akcesoriów biurowych? Z pewnością będą to: stojaki na przybory do pisania (tzw. przyborniki na biurko), dziurkacze, spinacze do papieru, klipy i klipsy, gumki do mazania, temperówki, kleje oraz taśmy klejące. Również nożyczki i zszywacze są niezbędne w każdym biurze. Bez tych drobnych elementów zaopatrzenia codzienna praca biurowa byłaby niemożliwa.

Wszystkie wymienione akcesoria biurowe pomagają zorganizować procesy biurowe, znacznie ułatwiają codzienną pracę i wpływają na jej efektywność. Są to podstawowe artykuły przydatne w każdym w biurze, bez względu na rodzaj prowadzonej działalności. Dlatego warto zaopatrzyć w nie swoją firmę, by wszystkie zlecone zadania wykonane zostały terminowo i sprawnie, niezależnie od branży.

Polecane produkty

Pióro żelowe Office Products Classic, 0.5mm, zielony
Pióro żelowe Office Products Classic, 0.5mm, zielony
kod: PH213
pojutrze u Ciebie
1,82 zł brutto
Pojemnik na 10 teczek zawieszanych Esselte, A4, 117x285x337mm, biały
Pojemnik na 10 teczek zawieszanych Esselte, A4, 117x285x337mm, biały
kod: PA431
pojutrze u Ciebie
8,46 zł brutto
Półka na dokumenty Leitz Plus Standard, A4, plastikowa, jasnoczerwony
Półka na dokumenty Leitz Plus Standard, A4, plastikowa, jasnoczerwony
kod: PB453
7 mar u Ciebie
28,75 zł brutto
Podajnik do taśmy klejącej Tesa Film + taśma dwustronna 12mmx7.5m, transparentny
Podajnik do taśmy klejącej Tesa Film + taśma dwustronna 12mmx7.5m, transparentny
kod: DT58
pojutrze u Ciebie
9,70 zł brutto
Półka na dokumenty Leitz Wow Plus, A4, plastikowa, biały
Półka na dokumenty Leitz Wow Plus, A4, plastikowa, biały
kod: PB25
pojutrze u Ciebie
33,19 zł brutto
Pojemnik na spinacze Grand TY-191/ GR-010, druciany, 52x96 mm, czarny
Pojemnik na spinacze Grand TY-191/ GR-010, druciany, 52x96 mm, czarny
kod: PB490
pojutrze u Ciebie
14,01 zł brutto
Cienkopis Staedtler Triplus, 0.3mm, 10 sztuk w etui, mix kolorów
Cienkopis Staedtler Triplus, 0.3mm, 10 sztuk w etui, mix kolorów
kod: MK1402
pojutrze u Ciebie
44,46 zł brutto
Zszywki Rapid Strong 1M, 23/8, 1000 sztuk, srebrny
Zszywki Rapid Strong 1M, 23/8, 1000 sztuk, srebrny
kod: ZW175
pojutrze u Ciebie
24,46 zł brutto
Zszywacz biurowy Leitz NeXXt Flat Clinch, do 40 kartek, niebieski
Zszywacz biurowy Leitz NeXXt Flat Clinch, do 40 kartek, niebieski
kod: ZA359
pojutrze u Ciebie
149,69 zł brutto
Kubek na długopisy Durable Trend, 80x102mm, czarny
Kubek na długopisy Durable Trend, 80x102mm, czarny
kod: PB495
pojutrze u Ciebie
-5%
20,53 zł brutto
19,42 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 20,53
Korektor w taśmie Tipp-Ex Micro Tape Twist, 5mmx8m
Korektor w taśmie Tipp-Ex Micro Tape Twist, 5mmx8m
kod: KY65
pojutrze u Ciebie
18,44 zł brutto
Marker permanentny Staedtler Lumocolor 350, ścięta, 5mm, czarny
Marker permanentny Staedtler Lumocolor 350, ścięta, 5mm, czarny
kod: MK379
pojutrze u Ciebie
7,11 zł brutto
Marker permanentny Staedtler, Lumocolor 350, ścięta, 5mm zielony
Marker permanentny Staedtler, Lumocolor 350, ścięta, 5mm zielony
kod: MK1132
6 mar u Ciebie
4,27 zł brutto
Marker permanentny Staedtler, Lumocolor 350, ścięta, 5mm czerwony
Marker permanentny Staedtler, Lumocolor 350, ścięta, 5mm czerwony
kod: MK1130
pojutrze u Ciebie
9,58 zł brutto
Marker permanentny Staedtler, Lumocolor 350, ścięta, 5mm niebieski
Marker permanentny Staedtler, Lumocolor 350, ścięta, 5mm niebieski
kod: MK1131
pojutrze u Ciebie
9,58 zł brutto
Skorowidz teleadresowy Oxford Essentials, A5, 72 kartki, mix kolorów
Skorowidz teleadresowy Oxford Essentials, A5, 72 kartki, mix kolorów
kod: CG13
pojutrze u Ciebie
72,45 zł brutto
Półka na dokumenty na biurko Office Products, A4, plastikowa, transparentny niebieski
Półka na dokumenty na biurko Office Products, A4, plastikowa, transparentny niebieski
kod: PC185
pojutrze u Ciebie
-7%
13,39 zł brutto
12,41 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 13,39
Skoroszyt hakowy Elba, 1/1 A4, niebieski
Skoroszyt hakowy Elba, 1/1 A4, niebieski
kod: SL1012
pojutrze u Ciebie
3,71 zł brutto
Marker suchościeralny Rystor RMS-1, okrągła, 3mm, 4 sztuki, mix kolorów + gąbka magnetyczna
Marker suchościeralny Rystor RMS-1, okrągła, 3mm, 4 sztuki, mix kolorów + gąbka magnetyczna
kod: MK1011
pojutrze u Ciebie
36,76 zł brutto
Cienkopis Stabilo Point 88 8820-03, 0.4mm, 20 sztuk, mix kolorów
Cienkopis Stabilo Point 88 8820-03, 0.4mm, 20 sztuk, mix kolorów
kod: MK116
pojutrze u Ciebie
124,11 zł brutto

Jakie podstawowe artykuły papiernicze potrzebne są na biurku?

W codziennej pracy biurowej niezbędne są również artykuły papiernicze. Najważniejszym towarem jest papier biurowy. Drukowanie dokumentów jest koniecznością w każdej firmie, a ten rodzaj produktu papierowego służy właśnie do tego celu- na papierze ksero każdego dnia drukowane są faktury, umowy, cenniki, oferty handlowe i inne ważne dla działalności dokumenty. Warto także mieć pod ręką papier kolorowy lub papier ozdobny, który wykorzystywany jest do druku listów gratulacyjnych, podziękowań, dyplomów oraz zaproszeń na firmowe eventy. Do wysyłki wydrukowanych dokumentów przydatne będą różnego rodzaju koperty oraz etykiety, które ułatwią proces adresowania. Inne artykuły papiernicze, których nie powinno zabraknąć na biurowym biurku to : notesy, zeszyty, kołonotatniki, bloki biurowe, kostki biurowe oraz białe lub kolorowe karteczki samoprzylepne. Wszystkie te papierowe artykuły umożliwiają robienie notatek (np. ze szkolenia czy konferencji) oraz zapisywanie przypomnień, ważnych numerów telefonów i adresów, a także listy zadań do wykonania. Żadna firma nie obędzie się także bez kalendarzy, które nie tylko służą do szczegółowego planowania pracy, ale także wyglądają elegancko na każdym biurku. Ponadto stanowią stylowy prezent firmowy.

Meble i sprzęt - co jest konieczne do pracy w biurze?

Wiesz już jakie podstawowe artykuły papiernicze i powiązane z biurem akcesoria powinny znaleźć się w firmie, bez względu na rodzaj działalności. A co z meblami biurowymi i potrzebnym sprzętem biurowym? Nieodłącznym elementem każdej przestrzeni biurowej jest z pewnością biurko. Najlepiej by posiadało możliwość regulacji wysokości w celu optymalnego dopasowania do użytkownika. Do biurka konieczny jest zakup ergonomicznego fotela biurowego, który zadba o prawidłową postawę osoby pracującej i wyeliminuje dolegliwości bólowe, które często pojawiają się po kilku godzinach pracy w pozycji siedzącej. Szafki na dokumenty to kolejne meble, których nie może zabraknąć w żadnym pokoju biurowym. Warto wybierać modele zamykane na klucz, by mieć pewność, że osoby niepowołane nie będą miały dostępu do jej zawartości. Co się tyczy sprzętu, każde przedsiębiorstwo, niezależne od branży, powinno być zaopatrzone w odpowiednie akcesoria komputerowe. Chodzi tu o laptopy, podstawki pod laptopy, monitory, myszy i podkładki pod mysz oraz klawiatury i ergonomiczne podkładki pod nadgarstki. Z urządzeń biurowych podstawa to drukarka, niezbędna do tworzenia wszelkich wydruków. Gilotyna i trymer to również pomocne przyrządy, zwłaszcza w firmach, w których istnieje potrzeba obróbki papieru i przycinania sporej ilości kartek np. w firmach trudniących się przygotowywaniem wizytówek czy banerów reklamowych. Sprzęt do prezentacji taki jak flipcharty czy tablice suchościeralno- magnetyczne to z kolei must-have przede wszystkim w firmach, które prowadzą szkolenia oraz w biurach, w których organizowane są wspólne burze mózgów i poranne odprawy.

Gdzie znaleźć odpowiedni asortyment artykułów biurowych? Hurtownia artykułów biurowych i materiałów papierniczych dla firm- Ofix.pl

Wykorzystanie odpowiednich artykułów biurowych przekłada się nie tylko na efektywność pracy, ale także na komfort i satysfakcję pracowników. Dzięki nim praca w biurze staje się bardziej uporządkowana, zorganizowana i produktywna. Dlatego warto zadbać o odpowiednie zaopatrzenie firmy. Zrobienie listy potrzebnych do biura produktów nie jest trudne - wystarczy wziąć pod uwagę specyfikę firmy i jej potrzeby. W każdej branży potrzebne będą podstawowe materiały biurowe oraz meble i sprzęt. Resztę elementów wyposażenia należy dobrać do rodzaju prowadzonej działalności. Przy ich wyborze warto kierować się jakością wykonania, oferowanymi warunkami zakupowymi oraz budżetem jakim dysponuje firma.

Po materiały biurowe dla firm zapraszamy do sklepu internetowego Ofix.pl. Nasza hurtownia oferuje szeroki asortyment artykułów biurowych (wśród nich np. dedykowane druki akcydensowe dla różnych branż: medycznej, logistycznej itd.), materiałów papierniczych oraz urządzeń biurowych. Zakupisz u nas także niezbędną w każdej firmowej kuchni zastawę stołową i materiały przydatne do sprzątania powierzchni biurowych. A wszystko to w atrakcyjnych cenach, z szybką dostawą w 24h.

Polecane produkty

Oferta sponsorowana
Zakładki samoprzylepne Post-it, indeksujące, 12.7x44.4mm, 10x50 sztuk, mix kolorów neonowych
Zakładki samoprzylepne Post-it, indeksujące, 12.7x44.4mm, 10x50 sztuk, mix kolorów neonowych
kod: NS278
pojutrze u Ciebie
42,15 zł brutto
Podkład do pisania Leitz Wow, z okładką, A4, różowy
Podkład do pisania Leitz Wow, z okładką, A4, różowy
kod: CB176
pojutrze u Ciebie
53,54 zł brutto
Zakładki samoprzylepne Donau, proste, indeksujące, folia PP, 12x45mm, 4x20 sztuk, mix kolorów
Zakładki samoprzylepne Donau, proste, indeksujące, folia PP, 12x45mm, 4x20 sztuk, mix kolorów
kod: ZI123
pojutrze u Ciebie
20,90 zł brutto
Segregator prezentacyjny Esselte, A4, szerokość grzbietu 38mm, do 180 kartek, 4 ringi, niebieski
Segregator prezentacyjny Esselte, A4, szerokość grzbietu 38mm, do 180 kartek, 4 ringi, niebieski
kod: SG562
pojutrze u Ciebie
36,78 zł brutto
Segregator Herlitz Q.file, A4, szerokość grzbietu 80mm, żółty
Segregator Herlitz Q.file, A4, szerokość grzbietu 80mm, żółty
kod: SG581
pojutrze u Ciebie
14,77 zł brutto
Segregator Office Products Archiv, z szyną, A4, szerokość grzbietu 55mm, szary
Segregator Office Products Archiv, z szyną, A4, szerokość grzbietu 55mm, szary
kod: SG657
pojutrze u Ciebie
17,82 zł brutto
Podkład do pisania Q-Connect, A4, czarny
Podkład do pisania Q-Connect, A4, czarny
kod: CB133
pojutrze u Ciebie
-12%
11,30 zł brutto
9,95 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 11,30
Segregator Office Products Officer, z szyną, A4, szerokość grzbietu 55mm, niebieski
Segregator Office Products Officer, z szyną, A4, szerokość grzbietu 55mm, niebieski
kod: SG712
pojutrze u Ciebie
15,85 zł brutto
Hit cenowy
Segregator prezentacyjny Esselte Panorama, A4, szerokość grzbietu 85mm, do 580 kartek, 4 ringi, biały
Segregator prezentacyjny Esselte Panorama, A4, szerokość grzbietu 85mm, do 580 kartek, 4 ringi, biały
kod: SG304
1 mar u Ciebie
28,61 zł brutto
Segregator prezentacyjny Esselte Panorama, A4, szerokość grzbietu 63mm, do 380 kartek, 4 ringi, biały
Segregator prezentacyjny Esselte Panorama, A4, szerokość grzbietu 63mm, do 380 kartek, 4 ringi, biały
kod: SG487
pojutrze u Ciebie
22,83 zł brutto
Segregator prezentacyjny Esselte Panorama, A4, szerokość grzbietu 40mm, do 230 kartek, 4 ringi, biały
Segregator prezentacyjny Esselte Panorama, A4, szerokość grzbietu 40mm, do 230 kartek, 4 ringi, biały
kod: SG410
pojutrze u Ciebie
24,56 zł brutto
Karteczki samoprzylepne Post-It Super Sticky Z-Notes (R330-SS-VP16), 76x76mm, 16 (14+2  gratis) x 90 karteczek, mix kolorów
Karteczki samoprzylepne Post-It Super Sticky Z-Notes (R330-SS-VP16), 76x76mm, 16 (14+2 gratis) x 90 karteczek, mix kolorów
kod: NS279
pojutrze u Ciebie
148,28 zł brutto
Kołonotatnik Oxford Organiserbook, A4+ w kratkę, 80 kartek, szary
Kołonotatnik Oxford Organiserbook, A4+ w kratkę, 80 kartek, szary
kod: ZS198
pojutrze u Ciebie
-36%
135,18 zł brutto
86,80 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 135,18
Wyprzedaż
Karteczki samoprzylepne Post-it Super Sticky, 47,6x47,6mm, 12x90 karteczek, żółty
Karteczki samoprzylepne Post-it Super Sticky, 47,6x47,6mm, 12x90 karteczek, żółty
kod: NS263
pojutrze u Ciebie
45,17 zł brutto
Zakładki samoprzylepne Eagle, proste, indeksujące, 15x50mm, 4x40 sztuk, mix kolorów neonowych
Zakładki samoprzylepne Eagle, proste, indeksujące, 15x50mm, 4x40 sztuk, mix kolorów neonowych
kod: ZI117
pojutrze u Ciebie
7,87 zł brutto
Notatnik w kratkę Oxford Signature, z gumką, B5, twarda oprawa, 80 kartek, mix kolorów
Notatnik w kratkę Oxford Signature, z gumką, B5, twarda oprawa, 80 kartek, mix kolorów
kod: ZS620
pojutrze u Ciebie
75,60 zł brutto
Zakładki samoprzylepne Office Products, indeksujące, folia PP, 25x43mm, 1x50 sztuk, czerwony
Zakładki samoprzylepne Office Products, indeksujące, folia PP, 25x43mm, 1x50 sztuk, czerwony
kod: ZI104
6 mar u Ciebie
-14%
7,98 zł brutto
6,88 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 7,98
Oferta sponsorowana
Zakładki samoprzylepne Post-it proste, indeksujące, folia, półtransparentne, 25x43mm, 2x50 sztuk, zielony
Zakładki samoprzylepne Post-it proste, indeksujące, folia, półtransparentne, 25x43mm, 2x50 sztuk, zielony
kod: ZI89
pojutrze u Ciebie
33,71 zł brutto
Karteczki samoprzylepne Post-it, 76x76 mm, 450 karteczek, żółty
Karteczki samoprzylepne Post-it, 76x76 mm, 450 karteczek, żółty
kod: NS317
pojutrze u Ciebie
63,84 zł brutto
Brulion w linie Interdruk, A5, twarda oprawa, 160 kartek, mix wzorów
Brulion w linie Interdruk, A5, twarda oprawa, 160 kartek, mix wzorów
kod: ZS176
pojutrze u Ciebie
10,04 zł brutto