• Menu
Darmowa dostawa od: 100 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 17:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl

Artykuły biurowe są nieodzownym elementem każdego biura, zarówno dużych korporacji, jak i małych przedsiębiorstw. To właśnie odpowiednie artykuły biurowe, takie jak długopisy, segregatory, teczki, zszywacze czy drukarki, pozwalają pracownikom sprawnie wykonywać codzienne obowiązki. Artykuły biurowe różnią się między sobą przeznaczeniem oraz funkcjonalnością, dlatego warto wiedzieć, jakie akcesoria biurowe są niezbędne w danym biurze. W artykule powiemy czym są artykuły biurowe, czym się kierować przy ich wyborze i co jest niezbędne do efektywnej pracy w środowisku biurowym.

Co to są artykuły biurowe i jakie są ich rodzaje?

Artykuły biurowe są niezbędnym wyposażeniem każdego biura, zarówno w firmie, jak i w domu. Są to wszelkie produkty potrzebne do wykonywania prac biurowych, takie jak długopisy, ołówki, segregatory, zszywacze, notatniki, kredki, zszywki, taśmy klejące i wiele innych. Rodzaje artykułów biurowych są różne i podzielić je można na kilka kategorii ze względu na przeznaczenie. Możemy wyróżnić między innymi artykuły piśmienne, takie jak długopisy i ołówki, artykuły do organizacji dokumentów: segregatory i koszulki na dokumenty, artykuły korekcyjne: taśmy i korektory, artykuły do notowania i oznaczania a wśród nich: notesy, karteczki samoprzylepne, kostki biurowe i zeszyty oraz artykuły do oprawy dokumentów takie jak folie do laminacji, a także grzbiety i listwy do bindowania. Ważne jest, aby dobrze zorganizować zapasy artykułów biurowych, by zapewnić sprawną pracę biura.

W jaki sposób wyposażenie biura wpływa na efektywność pracy?

Zaopatrzenie biura ma kluczowe znaczenie dla efektywności pracy. Działalność każdego pracownika biurowego zależy w dużej mierze od sposobu, w jaki jest zorganizowane jego miejsce pracy. Przydatne w biurze akcesoria, takie jak półki na dokumenty, segregatory, kosze na śmieci czy organizer na biurko pomagają w utrzymaniu porządku i uporządkowaniu dokumentów, co z kolei wpływa na efektywność pracy. Dobrej jakości materiały biurowe, takie jak długopisy, notatniki, czy rozkładane kalendarze, również mają znaczenie w ułatwianiu codziennych obowiązków i organizacji miejsca pracy. Dodatkowo, używane w biurze technologiczne rozwiązania, takie jak komputery, drukarki czy oprogramowanie, mogą znacznie uprościć organizację pracy i ułatwić wykonywanie zadań. W rezultacie, inwestowanie w odpowiedni dobór artykułów biurowych może znacząco poprawić wydajność i efektywność miejsc pracy, a dodatkowo zapewnić komfort i satysfakcję pracowników. Dlatego ich dostępność i odpowiedni asortyment są kluczowe dla sprawnego prowadzenia biurowych obowiązków.

Czym kierować się przy wyborze zaopatrzenia biura? Najważniejsze informacje

Przy wyborze zaopatrzenia biura ważne jest kierowanie się skalą działalności firmy oraz jej potrzebami. Warto wziąć pod uwagę liczbę pracowników oraz różne działy, aby dostosować artykuły biurowe do profilu działalności - kluczowe jest określenie, jakie akcesoria są niezbędne do sprawnego funkcjonowania Twojego przedsiębiorstwa. Warto rozważyć dedykowane artykuły dla danej branży, bez których wykonywanie codziennych obowiązków służbowych nie byłoby możliwe. Tak więc przede wszystkim ustal, jakie artykuły biurowe powinny znaleźć się w Twojej firmie: podstawowe materiały czy różnego rodzaju akcesoria dostosowane do potrzeb danego działu? Jeśli profil Twojej firmy nie wymaga korzystania ze specjalistycznych przyborów czy sprzętów, wystarczające będzie zamawianie i kupowanie najważniejszych produktów biurowych, z których każdego dnia korzysta pracownik biurowy. Mamy tu na myśli: długopisy i pióra, kostki biurowe, przyborniki na biurko, papier, skoroszyty, teczki na dokumenty, stojaki na dokumenty, dziurkacze itp. Jeśli zaś w Twojej korporacji istnieje kilka różnych działów, o odmiennych potrzebach wówczas niezbędny będzie zakup produktów dedykowanych do każdego z nich z osobna. Na przykład na liście materiałów biurowych dla działu projektowego powinny znaleźć się ołówki i akcesoria (temperówki, gumki, grafity), przybory kreślarskie (linijki, skalówki), papier do druku wielkoformatowego, a także cienkopisy oraz tuby do przenoszenia projektów. Dział księgowości i kadr z kolei nie może obejść się bez akcesoriów biurowych takich jak: dobrej jakości papier ksero do drukowania faktur i umów, urządzenia ( kalkulatory, bindownice, drukarki i skanery), sprzęt komputerowy (laptopy, monitory, myszy komputerowe i klawiatury), pieczątki, druki akcydensowe, teczki do akt osobowych oraz kalendarze i notesy. Inne potrzeby będzie miał dział marketingu- tutaj często używane akcesoria to: artykuły plastyczne, papier kolorowy, stojaki na prospekty i pojemniki na ulotki oraz materiały promocyjne. Jeszcze inne produkty będą niezbędne w branży logistyki, transportu i spedycji. W tym wypadku nieocenioną pomocą będą mapy administracyjne, aktówki oraz podkładki do pisania. Wiesz już jakie produkty mogą przydać się w Twojej firmie. Teraz zastanów się ile ich potrzebujesz: do małej firmy, dla kilku pracowników czy do dużego biura z większą ilość osób? W drugim przypadku artykuły biurowe są kupowane hurtowo.

Poza profilem oraz skalą działalności firmy, istotną kwestią przy wyborze wyposażenia do biura jest firmowy budżet, który powinien być odpowiednio uwzględniony przy zakupach. W zależności od środków jakimi dysponujesz, możesz wybrać tańsze lub droższe artykuły biurowe. Jednakże należy pamiętać, iż w parze z niską ceną może iść również niska jakość. Oczywiście nie jest to regułą, dlatego zanim zdecydujesz się na zakup konkretnych produktów, sprawdź jakość ich wykonania. To od niej zależeć będzie wytrzymałość i czas użytkowania akcesoriów. Warto także zapytać w hurtowni materiałów biurowych o aktualne promocje i sprawdzić, czy przy większych zakupach obowiązują jakieś dodatkowe rabaty, aby znaleźć optymalne rozwiązanie dla firmy. Takie kompleksowe podejście do zakupu biurowego zaopatrzenia skutkować będzie zarówno oszczędnością pieniędzy jak i czasu.

Jakie akcesoria biurowe są powszechne wykorzystywane? Poznaj popularne materiały biurowe, niezbędne w każdej działalności

Podczas prowadzenia działalności, niezależnie od jej typu, w każdym biurze powinny być dostępne podstawowe artykuły biurowe- bez względu na to, czy wykonujesz swoją pracę stacjonarnie w siedzibie firmy, czy jest to praca w domu. Wśród akcesoriów biurowych powszechnie wykorzystywanych w biurze znajdują się przede wszystkim różnego rodzaju przybory do pisania i oznaczania. Każda firma wyposażona jest w długopisy, pióra żelowe lub pióra kulkowe, ołówki oraz markery, zakreślacze i pisaki. Produkty te są pomocne przy podpisywaniu różnego rodzaju dokumentów, zakreślaniu w nich ważnych informacji, notowaniu oraz kolorowym oznaczaniu. Do niezbędnych artykułów biurowych, pomimo obecnych technologii umożliwiających kompresję ogromnych ilości danych w formie cyfrowej, zaliczają się również wszelkie produkty do archiwizacji dokumentów papierowych, a wśród nich: teczki, skoroszyty, segregatory (przeczytaj nasz artykuł Artykuły biurowe do archiwizacji - jaki segregator wybrać?), koszulki na dokumenty, pudła archiwizacyjne oraz szuflady na dokumenty. Dzięki nim uporządkujesz i odpowiednio zarchiwizujesz firmowe papiery, a ich odszukanie nie będzie stanowiło problemu. Co jeszcze zalicza się do niezbędnych akcesoriów biurowych? Z pewnością będą to: stojaki na przybory do pisania (tzw. przyborniki na biurko), dziurkacze, spinacze do papieru, klipy i klipsy, gumki do mazania, temperówki, kleje oraz taśmy klejące. Również nożyczki i zszywacze są niezbędne w każdym biurze. Bez tych drobnych elementów zaopatrzenia codzienna praca biurowa byłaby niemożliwa.

Wszystkie wymienione akcesoria biurowe pomagają zorganizować procesy biurowe, znacznie ułatwiają codzienną pracę i wpływają na jej efektywność. Są to podstawowe artykuły przydatne w każdym w biurze, bez względu na rodzaj prowadzonej działalności. Dlatego warto zaopatrzyć w nie swoją firmę, by wszystkie zlecone zadania wykonane zostały terminowo i sprawnie, niezależnie od branży.

Polecane produkty

Wkład wymienny Pentel EnerGel LRN5, 0.5mm, czerwony
Wkład wymienny Pentel EnerGel LRN5, 0.5mm, czerwony
kod: BE312
pojutrze u Ciebie
6,05 zł brutto
szt.
1 szt.
Zakreślacz, D.Rect, 1128, ścięta, różowy
Zakreślacz, D.Rect, 1128, ścięta, różowy
kod: MK1494
pojutrze u Ciebie
-42%
3,55 zł brutto
2,07 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 3,55
szt.
1 szt.
Cienkopis Leviatan, D400, 0.4mm, zielony
Cienkopis Leviatan, D400, 0.4mm, zielony
kod: MK1515
pojutrze u Ciebie
-38%
2,94 zł brutto
1,81 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 2,94
szt.
1 szt.
Długopis automatyczny Toma Sunny TO-060, 0.5mm, niebieski
Długopis automatyczny Toma Sunny TO-060, 0.5mm, niebieski
kod: DP645
pojutrze u Ciebie
-35%
4,40 zł brutto
2,85 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 4,40
szt.
1 szt.
Długopis Schneider Slider Edge, XB, niebieski
Długopis Schneider Slider Edge, XB, niebieski
kod: DP596
pojutrze u Ciebie
-18%
11,28 zł brutto
9,23 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 11,28
szt.
1 szt.
Długopis żelowy automatyczny Pentel, OH! Gel K497, 0.7mm, czerwony
Długopis żelowy automatyczny Pentel, OH! Gel K497, 0.7mm, czerwony
kod: DP433
pojutrze u Ciebie
6,70 zł brutto
szt.
1 szt.
Długopis żelowy MemoBe Smoothy, 0.5mm, czerwony
Długopis żelowy MemoBe Smoothy, 0.5mm, czerwony
kod: PH224
pojutrze u Ciebie
3,30 zł brutto
szt.
1 szt.
Korektor w taśmie Toma TO-0124, 5mmx12m
Korektor w taśmie Toma TO-0124, 5mmx12m
kod: KY75
pojutrze u Ciebie
-36%
11,67 zł brutto
7,44 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 11,67
szt.
1 szt.
Marker olejowy Snowman, średni, okrągła, srebrny
Marker olejowy Snowman, średni, okrągła, srebrny
kod: MK2052
pojutrze u Ciebie
-46%
16,84 zł brutto
9,07 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 16,84
szt.
1 szt.
Marker permanentny Grand GR-103R, okrągła, niebieski
Marker permanentny Grand GR-103R, okrągła, niebieski
kod: MK1696
pojutrze u Ciebie
-34%
1,69 zł brutto
1,12 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 1,69
szt.
1 szt.
Marker permanentny Schneider Maxx 130, okrągła, 1-3mm, brązowy
Marker permanentny Schneider Maxx 130, okrągła, 1-3mm, brązowy
kod: MK1120
pojutrze u Ciebie
4,35 zł brutto
szt.
1 szt.
Marker suchościeralny Faber-Castell, okrągła, S, czarny
Marker suchościeralny Faber-Castell, okrągła, S, czarny
kod: MK707
pojutrze u Ciebie
-17%
6,77 zł brutto
5,63 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 6,77
szt.
1 szt.
Marker suchościeralny Toma, 270, dwustronny, okrągła, 0.8/1.5 mm, niebieski
Marker suchościeralny Toma, 270, dwustronny, okrągła, 0.8/1.5 mm, niebieski
kod: MK1168
pojutrze u Ciebie
-46%
7,24 zł brutto
3,91 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 7,24
szt.
1 szt.
Pinezki klasyczne Office Products, w pudełku, 50 sztuk, mix kolorów
Pinezki klasyczne Office Products, w pudełku, 50 sztuk, mix kolorów
kod: PI48
pojutrze u Ciebie
-9%
3,87 zł brutto
3,54 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 3,87
opak
1 opak
Pinezki MemoBe, 50 sztuk, srebrny
Pinezki MemoBe, 50 sztuk, srebrny
kod: PI55
pojutrze u Ciebie
2,05 zł brutto
szt.
1 szt.
Pióro kulkowe Schneider One Hybrid C, 0.3 mm, niebieski
Pióro kulkowe Schneider One Hybrid C, 0.3 mm, niebieski
kod: PE155
pojutrze u Ciebie
-6%
15,14 zł brutto
14,21 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 15,14
szt.
1 szt.
Podkład na biurko Durable Duraglas, 650x500mm, przezroczysty
Podkład na biurko Durable Duraglas, 650x500mm, przezroczysty
kod: PU78
pojutrze u Ciebie
37,83 zł brutto
szt.
1 szt.
Taśma klejąca Q-Connect, 24mmx30m, 6 sztuk, przezroczysty
Taśma klejąca Q-Connect, 24mmx30m, 6 sztuk, przezroczysty
kod: TK143
pojutrze u Ciebie
8,95 zł brutto
opak
1 opak
Zakreślacz D.Rect, 1128, ścięta, niebieski
Zakreślacz D.Rect, 1128, ścięta, niebieski
kod: MK1491
pojutrze u Ciebie
-39%
3,19 zł brutto
1,93 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 3,19
szt.
1 szt.
Zakreślacz Schneider, Job,  ścięta, 4 sztuki, mix kolorów
Zakreślacz Schneider, Job, ścięta, 4 sztuki, mix kolorów
kod: ZL175
pojutrze u Ciebie
-15%
26,19 zł brutto
22,37 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 26,19
opak
1 opak

Jakie podstawowe artykuły papiernicze potrzebne są na biurku?

W codziennej pracy biurowej niezbędne są również artykuły papiernicze. Najważniejszym towarem jest papier biurowy. Drukowanie dokumentów jest koniecznością w każdej firmie, a ten rodzaj produktu papierowego służy właśnie do tego celu- na papierze ksero każdego dnia drukowane są faktury, umowy, cenniki, oferty handlowe i inne ważne dla działalności dokumenty. Warto także mieć pod ręką papier kolorowy lub papier ozdobny, który wykorzystywany jest do druku listów gratulacyjnych, podziękowań, dyplomów oraz zaproszeń na firmowe eventy. Do wysyłki wydrukowanych dokumentów przydatne będą różnego rodzaju koperty oraz etykiety, które ułatwią proces adresowania. Inne artykuły papiernicze, których nie powinno zabraknąć na biurowym biurku to : notesy, zeszyty, kołonotatniki, bloki biurowe, kostki biurowe oraz białe lub kolorowe karteczki samoprzylepne. Wszystkie te papierowe artykuły umożliwiają robienie notatek (np. ze szkolenia czy konferencji) oraz zapisywanie przypomnień, ważnych numerów telefonów i adresów, a także listy zadań do wykonania. Żadna firma nie obędzie się także bez kalendarzy, które nie tylko służą do szczegółowego planowania pracy, ale także wyglądają elegancko na każdym biurku. Ponadto stanowią stylowy prezent firmowy.

Meble i sprzęt - co jest konieczne do pracy w biurze?

Wiesz już jakie podstawowe artykuły papiernicze i powiązane z biurem akcesoria powinny znaleźć się w firmie, bez względu na rodzaj działalności. A co z meblami biurowymi i potrzebnym sprzętem biurowym? Nieodłącznym elementem każdej przestrzeni biurowej jest z pewnością biurko. Najlepiej by posiadało możliwość regulacji wysokości w celu optymalnego dopasowania do użytkownika. Do biurka konieczny jest zakup ergonomicznego fotela biurowego, który zadba o prawidłową postawę osoby pracującej i wyeliminuje dolegliwości bólowe, które często pojawiają się po kilku godzinach pracy w pozycji siedzącej. Szafki na dokumenty to kolejne meble, których nie może zabraknąć w żadnym pokoju biurowym. Warto wybierać modele zamykane na klucz, by mieć pewność, że osoby niepowołane nie będą miały dostępu do jej zawartości. Co się tyczy sprzętu, każde przedsiębiorstwo, niezależne od branży, powinno być zaopatrzone w odpowiednie akcesoria komputerowe. Chodzi tu o laptopy, podstawki pod laptopy, monitory, myszy i podkładki pod mysz oraz klawiatury i ergonomiczne podkładki pod nadgarstki. Z urządzeń biurowych podstawa to drukarka, niezbędna do tworzenia wszelkich wydruków. Gilotyna i trymer to również pomocne przyrządy, zwłaszcza w firmach, w których istnieje potrzeba obróbki papieru i przycinania sporej ilości kartek np. w firmach trudniących się przygotowywaniem wizytówek czy banerów reklamowych. Sprzęt do prezentacji taki jak flipcharty czy tablice suchościeralno- magnetyczne to z kolei must-have przede wszystkim w firmach, które prowadzą szkolenia oraz w biurach, w których organizowane są wspólne burze mózgów i poranne odprawy.

Gdzie znaleźć odpowiedni asortyment artykułów biurowych? Hurtownia artykułów biurowych i materiałów papierniczych dla firm- Ofix.pl

Wykorzystanie odpowiednich artykułów biurowych przekłada się nie tylko na efektywność pracy, ale także na komfort i satysfakcję pracowników. Dzięki nim praca w biurze staje się bardziej uporządkowana, zorganizowana i produktywna. Dlatego warto zadbać o odpowiednie zaopatrzenie firmy. Zrobienie listy potrzebnych do biura produktów nie jest trudne - wystarczy wziąć pod uwagę specyfikę firmy i jej potrzeby. W każdej branży potrzebne będą podstawowe materiały biurowe oraz meble i sprzęt. Resztę elementów wyposażenia należy dobrać do rodzaju prowadzonej działalności. Przy ich wyborze warto kierować się jakością wykonania, oferowanymi warunkami zakupowymi oraz budżetem jakim dysponuje firma.

Po materiały biurowe dla firm zapraszamy do sklepu internetowego Ofix.pl. Nasza hurtownia oferuje szeroki asortyment artykułów biurowych (wśród nich np. dedykowane druki akcydensowe dla różnych branż: medycznej, logistycznej itd.), materiałów papierniczych oraz urządzeń biurowych. Zakupisz u nas także niezbędną w każdej firmowej kuchni zastawę stołową i materiały przydatne do sprzątania powierzchni biurowych. A wszystko to w atrakcyjnych cenach, z szybką dostawą w 24h.

Polecane produkty

Wkład do segregatora w kolorową kratkę Interdruk, A5, 50 kartek, kolorowy margines
Wkład do segregatora w kolorową kratkę Interdruk, A5, 50 kartek, kolorowy margines
kod: ZS181
pojutrze u Ciebie
-27%
7,38 zł brutto
5,42 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 7,38
szt.
1 szt.
Zakładki samoprzylepne Grand GR-255W, strzałki, indeksujące, folia, 45x23mm, 5x25 sztuk, mix kolorów
Zakładki samoprzylepne Grand GR-255W, strzałki, indeksujące, folia, 45x23mm, 5x25 sztuk, mix kolorów
kod: ZI132
pojutrze u Ciebie
2,76 zł brutto
opak
1 opak
Blok techniczny, A4, 10 kartek, kolorowy, barwiony w masie
Blok techniczny, A4, 10 kartek, kolorowy, barwiony w masie
kod: PS200
pojutrze u Ciebie
6,63 zł brutto
szt.
1 szt.
Brulion w kratkę Interdruk One Color, A4, twarda oprawa, 96 kartek, mix wzorów
Brulion w kratkę Interdruk One Color, A4, twarda oprawa, 96 kartek, mix wzorów
kod: ZS299
pojutrze u Ciebie
-37%
22,25 zł brutto
14,05 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 22,25
szt.
1 szt.
Brulion w linie Office Products, A4, twarda oprawa, 96 kartek, mix kolorów
Brulion w linie Office Products, A4, twarda oprawa, 96 kartek, mix kolorów
kod: ZS657
pojutrze u Ciebie
-38%
13,64 zł brutto
8,51 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 13,64
szt.
1 szt.
Segregator Interdruk, A4, szerokość grzbietu 75mm, czarny
Segregator Interdruk, A4, szerokość grzbietu 75mm, czarny
kod: SG957
pojutrze u Ciebie
-40%
16,84 zł brutto
10,15 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 16,84
szt.
1 szt.
Segregator VauPe Biznes, A4, szerokość grzbietu 75mm, niebieski
Segregator VauPe Biznes, A4, szerokość grzbietu 75mm, niebieski
kod: SG939
pojutrze u Ciebie
-40%
18,31 zł brutto
11,02 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 18,31
szt.
1 szt.
Zeszyt w kratkę Interdruk Office, A5, 60 kartek, mix kolorów
Zeszyt w kratkę Interdruk Office, A5, 60 kartek, mix kolorów
kod: ZS720
pojutrze u Ciebie
-57%
6,51 zł brutto
2,80 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 6,51
szt.
1 szt.
Zeszyt w kratkę Interdruk UV Mix 2, A5, 80 kartek, mix wzorów
Zeszyt w kratkę Interdruk UV Mix 2, A5, 80 kartek, mix wzorów
kod: ZS723
pojutrze u Ciebie
3,52 zł brutto
szt.
1 szt.
Karteczki samoprzylepne D.Rect, strzałka 70x70mm, 400 karteczek, mix kolorów
Karteczki samoprzylepne D.Rect, strzałka 70x70mm, 400 karteczek, mix kolorów
kod: NS338
pojutrze u Ciebie
11,09 zł brutto
szt.
1 szt.
Kołonotatnik Grand NOTOBook, A4, w kratkę, 100 kartek, niebieski
Kołonotatnik Grand NOTOBook, A4, w kratkę, 100 kartek, niebieski
kod: ZS638
pojutrze u Ciebie
27,68 zł brutto
szt.
1 szt.
Notatnik w kratkę Oxford Signature, z gumką, A5, twarda oprawa, 80 kartek, czarny
Notatnik w kratkę Oxford Signature, z gumką, A5, twarda oprawa, 80 kartek, czarny
kod: ZS616
pojutrze u Ciebie
54,82 zł brutto
szt.
1 szt.
Zeszyt w kratkę Interdruk UV One Color,  A5, 16 kartek, mix kolorów
Zeszyt w kratkę Interdruk UV One Color, A5, 16 kartek, mix kolorów
kod: ZS696
pojutrze u Ciebie
1,45 zł brutto
szt.
1 szt.
Zeszyt w kratkę Interdruk UV One Color,  A5, 96 kartek, mix kolorów
Zeszyt w kratkę Interdruk UV One Color, A5, 96 kartek, mix kolorów
kod: ZS726
pojutrze u Ciebie
-50%
9,09 zł brutto
4,53 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 9,09
szt.
1 szt.
Arkusze piankowe brokatowe Happy Color, A4, 5 arkuszy, biały
Arkusze piankowe brokatowe Happy Color, A4, 5 arkuszy, biały
kod: FG30
pojutrze u Ciebie
9,66 zł brutto
opak
1 opak
Arkusze piankowe Happy Color MIX, A4, 10 arkuszy, 10 kolorów
Arkusze piankowe Happy Color MIX, A4, 10 arkuszy, 10 kolorów
kod: KH2861
pojutrze u Ciebie
12 zł brutto
opak
1 opak
Brulion w kratkę Interdruk, A7, twarda oprawa, 80 kartek, mix wzorów
Brulion w kratkę Interdruk, A7, twarda oprawa, 80 kartek, mix wzorów
kod: ZS735
pojutrze u Ciebie
4,46 zł brutto
szt.
1 szt.
Karteczki samoprzylepne MemoBe, 40x50mm, 300 karteczek, żółty
Karteczki samoprzylepne MemoBe, 40x50mm, 300 karteczek, żółty
kod: NS359
pojutrze u Ciebie
-43%
5,77 zł brutto
3,30 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 5,77
szt.
1 szt.
Karteczki samoprzylepne MemoBe, 75x75mm, 100 karteczek, neonowy żółty
Karteczki samoprzylepne MemoBe, 75x75mm, 100 karteczek, neonowy żółty
kod: NS366
pojutrze u Ciebie
-44%
6,26 zł brutto
3,51 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 6,26
szt.
1 szt.
Karteczki samoprzylepne Office Products, 76x76mm, 100 karteczek, neonowy pomarańczowy
Karteczki samoprzylepne Office Products, 76x76mm, 100 karteczek, neonowy pomarańczowy
kod: NS354
pojutrze u Ciebie
-44%
6,51 zł brutto
3,63 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 6,51
szt.
1 szt.