• Menu
Darmowa dostawa od: 100 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 17:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl

Amersafe

(1 produktów)
Filtry
cena brutto
czas wysyłki

Marka Amersafe zapewnia wyjątkowe bezpieczeństwo podczas transportu pieniędzy, małych przedmiotów, nośników danych lub innych cennych akcesoriów. Zaangażowanie w zapewnienie bezpieczeństwa podczas wysyłki to podstawowe zadanie kopert bezpiecznych Amersafe. Koperty bankowe marki Amersafe są niezbędne w instytucji nadających przesyłki wartościowe, z ograniczonym dostępem osób postronnych. Koperty bezpieczne amersafe wykonane są wielowarstwowej folii i posiadają pasek klejący wzdłuż całego otwarcia na górze, dlatego każda próba otwarcia koperty jest natychmiast widoczna. Dla dodatkowej pewności, każda koperta bezpieczna amersafe b4 posiada system numeracji, wraz z zabezpieczającymi kodami kreskowymi i odrywanymi znacznikami, które umożliwiają łatwe śledzenie. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, zaufaj marce Amersafe, aby zapewnić skuteczny sposób na ochronę zawartości podczas transportu. Rozumiemy znaczenie zabezpieczania przedmiotów i dlatego koperty marki Amersafe zapewniają najlepsze bezpieczeństwo. Wejdź do kategorii Koperty i akcesoria i wybierz kopertę w odpowiednim rozmiarze i ilości.  

widok:
Filtry
cena brutto
czas wysyłki
Wybierz kategorie
Opcje
Sortowanie
Pokaż
Koperta bezpieczna Amersafe, B5, z paskiem HK, 500 sztuk, szary

Koperta bezpieczna Amersafe, B5, z paskiem HK, 500 sztuk, szary

kod: KE59
pojutrze u Ciebie
552,27 zł brutto
opak
1 opak

Dlaczego ofix?

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Dla zamówień powyżej
100 zł brutto
Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności
Płać bez obaw dzięki Przelewy24 i szyfrowaniu SSL
99,7% zadowolonych klientów
99,7% zadowolonych klientów
Dziękujemy za zaufanie

Koperta bezpieczna amersafe - idealne rozwiązanie do zabezpieczenia wartościowych przedmiotów i pieniędzy

Torebki bezpieczne AmerSafe to proste i łatwe w użyciu koperty, gdzie krawędzie koperty uniemożliwiają jej otwarcie przez osobę trzecią. Niektóre z modeli posiadają czarny poddruk oraz szarą folię, inne są przezroczyste i umożliwiają wgląd do zawartości. Bezpieczna koperta dla potrzeb banków posiada specjalne zamknięcie koperty, co daje gwarancję bezpiecznej dostawy. Wszystkie jednak gwarantują 100% ochronę zawartości przesyłki, również jeśli chodzi o warunki atmosferyczne jak opady, duża wilgotność, niskie temperatury. Eko koperty AmerSafe są dostępne na większości europejskich rynków i zawierają informacje aż w ośmiu językach, co ułatwia komunikację. Masz więc pewność, że wysyłając kopertę bezpieczną Amersafe za granicę, będzie ona odpowiednio odczytana.

Koperty Amersafe - ekologiczny sposób zabezpieczenia kosztowności

Amersafe to również najlepszy wybór dla osób świadomych ekologicznie, które wierzą w siłę zrównoważonego rozwoju. Koperty bezpieczne tej marki to nie tylko codzienne rozwiązanie do wysyłki biżuterii, pieniędzy i innych kosztowności - to także zobowiązanie do lepszej i bardziej ekologicznej przyszłości. AmerSafe rozumie pilną potrzebę zmniejszenia ilości odpadów z tworzyw sztucznych i stworzenia gospodarki o obiegu zamkniętym. Dlatego koperty bezpieczeństwa Amersafe są wykonane w ponad 40% z materiałów pochodzących z recyklingu, dając nowe życie temu, co kiedyś uważano za odpady. Dodatkowo są one przeznaczone do ponownego użycia, dzięki czemu ich żywotność wykracza daleko poza ich pierwotne przeznaczenie. Wierzymy w moc drugiej szansy, a koperty zabezpieczające od Amersafe są tego świadectwem. Ponadto ekologiczna koperta dla potrzeb bankowych może zapewnić doskonałą odporność na wilgoć i uszkodzenia. Przejdź na profesjonalną przesyłkę kosztowności, zeznań podatkowych czy biurowych nośników danych i wypróbuj koperty posiadające specjalne zabezpieczenia.

Zamów w naszym sklepie internetowym ofix.pl koperty amersafe b5, b4, c3, a5/k70, w mniejszych opakowaniach po 10 sztuk lub 50sztuk, albo w zbiorczych paczkach po 100 szt i 500 sztuk, by skorzystać z najbardziej ekonomicznej opcji zakupu.

Nie przegap okazji!

Zapisz się do newslettera.